Zeybek, Atatürk'ü büyük bir önder olarak anarak onun önemli liderliğine vurgu yaptı. Belediye Başkanı Zeybek, Atatürk'ün Türkiye'nin bağımsızlığı ve modernleşmesi için verdiği mücadelesinin değerini bilerek, onun mirasını koruma ve yaşatma sorumluluğunu üstlendiklerini belirtti. Zeybek, Atatürk'ün düşünce ve ilkelerini her zaman rehber kabul ettiklerini ve onun izinden hareket ettiklerini ifade etti. Ayrıca, Atatürk'ün vefatının 85. yıl dönümünde gerçekleştirilecek anma etkinlikleri hakkında bilgilerin ilerleyen günlerde duyurulacağı da açıklandı.
Siyaset
10 Kasım 2023 - 09:20
Afyonkarahisar Belediye Başkanı , Atatürk'ü anma etkinlikleri düzenleyecek
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 85. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Siyaset
10 Kasım 2023 - 09:20
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir