Reklamı Geç

Afyon Kültür Sanat Akademisi Efeler Ekibi Renkli bir Etkinliğe imza attı

Afyonkarahisar Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Sanat Akademisinden oluşan orkestra ekibi, şehrin çeşitli mahallelerinde konser verdi.

Afyon Kültür Sanat Akademisi Efeler Ekibi Renkli bir Etkinliğe imza attı
04 Nisan 2020 - 23:51 - Güncelleme: 04 Eylül 2020 - 16:40

Afyonkarahisar Belediyesi'nin koronavirüs salgınına yönelik aldığı tedbirler tüm yoğunluğu ile sürerken, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'ne bağlı Kültür Sanat Akademisi Efeler Ekibi mecburi olmadıkça evlerinden çıkmayan yurttaşlarımıza yönelik renkli bir etkinliğe imza attı.

Koronavirüs salgını sebebiyle evlerinden mecburi olmadıkça dışarı çıkmayan yurttaşlar için Afyonkarahisar Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Sanat Akademisinden oluşan orkestra ekibi, şehrin çeşitli mahallelerinde konser verdi. Vatandaşlar konseri evlerinin pencereleri ve balkonundan dinledi.

Etkinlikle ilgili açıklama yapan Afyonkarahisar Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İhsan Akar,  'EvdeKal' çağrısına uyan yurttaşlarımıza sosyal hayatın olanaklarını sunduklarını aktardı. Bu zorlu süreçte alınan tedbirler kadar moralli de önemli olduğunu dile getiren İhsan Akar, vatandaşların yüzlerinde küçük bir tebessüm oluşturmalarının kendilerini de mutlu ettiğini ifade etti


YORUMLAR

  • 0 Yorum