Afyon İstiklal Mahallesi'nde sıcak asfalt çalışmalarına başlandı

Afyonkarahisar Belediyesi, il genelinde yeni açılan yollar başta olmak üzere asfalt çalışmalarını aralıksız sürdürüyor

Reklam
Afyon İstiklal Mahallesi'nde sıcak asfalt çalışmalarına başlandı
30 Haziran 2020 - 22:55

Afyonkarahisar genelinde asfalt kaplama ve yama çalışmalarına hızlı bir şekilde devam eden Afyonkarahisar Belediyesi, İstiklal Mahallesinde yol asafalt çalışmaları yapıyor.

Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek  incelemenin ardından yaptığı açıklamada, ihtiyaç olan her bölgede olacaklarını söyledi.

Afyonkarahisar 'lı Vatandaşların rahatı için çalışmaların aralıksız devam ettiğini belirten Zeybek , “Afyonkarahisar Belediyesi olarak ihtiyaç olan her yerde yol, kaldırım ve park çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyoruz. Cezaevi ile Adliye binası arasında bulunan İstiklal Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesinde sıcak asfalt çalışmalarına başladık.

İstiklal,Ataköy ve Esentepe Mahallelerinde halkımızın sıklıkla kullandığı caddemizi baştan sonra sıcak asfaltla buluşturarak yeniliyoruz. Herşey Afyonkarahisar için vatandaşımızın rahatı, huzuru ve kolay erişimi için yapılması gereken tüm çalışmalar aralıksız bir şekilde devam ediyor. Emeği geçen arkadaşlara teşekkür ederim.” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum