Reklam
Reklam

Afyon hava durumu: Afyon bu kez camdan izleyecek !

Afyon Hava Durumu: Afyonkarahisar'da yarın hava nasıl olacak ?

Afyon hava durumu: Afyon bu kez camdan izleyecek !
01 Ocak 2021 - 22:36
Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son açıklmaya göre: Afyonkarahisar'da yarın yağmur bekleniyor. İşte; Afyon hava durumu

2021 yılının 2.gününde Afyonkarahisar'da yağmur etkisini gösterecek 
Tüm Türkiye'de olduğu gibi Afyonkarahisar'da da kısıtlama devam ediyor. Cadde ve sokakların boş olduğu Afyonkarahisar'da yarın yağacak yağmuru vatandaşlar evlerinin penceresinden izleyecek 


Türkiye'nin batı kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, Marmara'nın güney ve doğusu ile İstanbul,Tekirdağ ve Kırklareli çevreleri, kuzey ve kıyı Ege, Batı Akdeniz ile Batı Karadeniz'in yağmur ve sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

Ege kıyılarında yer yer gök gürültülü sağanak şeklinde görülecek yağışların Afyon'da etkili olması bekleniyor. Gece ve sabah saatlerinde iç ve doğu bölgelerde pus ve sis hadisesi ile birlikte yer yer buzlanma ve don olayı bekleniyor.

AFYON'DA HAVA SICAKLIĞI: Afyonkarahisar'da hava socaklığında önemli bir değişiklik olmayacağı, derecelerin 13 dereceyi göstereceği, Türkiye genelinde mevsim normallerinin üzerinde seyretmeye devam edeceği tahmin ediliyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum