Belediye Esnafa Destek Vermeye Devam Ediyor
Afyonkarahisar Belediyesi, esnafın her daim yanında olduğunu ve onları desteklemeye devam edeceğini bu tür etkinliklerle de gösteriyor. Belediye Başkanı yaptığı açıklamada esnafın zorlu koşullarda çalıştığının farkında olduğunu ve onlara her şekilde yardımcı olmaya çalıştıklarını ifade etti.
Vatandaşlar İkramdan Memnun Kaldı
Soğuk havada sıcak çorba ikramından yararlanan vatandaşlar da Belediye'nin bu düşünceli davranışından memnuniyetlerini dile getirdiler. Bazı vatandaşlar, Belediye'nin bu tür etkinlikleri daha sık düzenlemesini talep ederken, esnaflar da böyle bir etkinliğin düzenlenmesinden dolayı Belediye'ye teşekkür ettiler.
Etkinlik Sosyal Medyada da Konuşuldu
Afyonkarahisar Belediyesi'nin Fuar Alanı Pazaryeri'nde düzenlediği sıcak çorba ikramı sosyal medyada da büyük ilgi gördü. Birçok kişi etkinlikten fotoğraflar ve videolar paylaşarak Belediye'yi tebrik etti.