Reklam
Reklam
Reklam

Afyon'da yine üzücü olay !! 1 ölü

Afyonkarahisar Merkez'de akşam saatlerinde Kocatepe Mahallesinde üzücü bir olay yaşandı !!

Afyon'da yine üzücü olay !! 1 ölü
17 Temmuz 2019 - 00:49
Afyonkarahisar Merkez Kocatepe Mahallesin'de meydana gelen olayda henüz nedeni bilinmeyen tartışma sonucu kız arkadaşı Ş.B.'yi (21) pompalı tüfekle yaralayan H.B. (21) yine aynı silahla yaşamına son verdi.
 
 
Olay, 16/07/2019 tarihinde Saat 20:00 sıralarında Kocatepe Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen ilk bilgilere ve İddiaya göre H.Y. ile kız arkadaşı Ş.B. arasında henüz nedeni bilinmeyen sebepen dolayı tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine H.Y. yanında getirdiği pompalı tüfekle kız arkadaşı Ş.B.'yi vurarak yaraladı.
 
 
H.Y. daha sonra aynı silahla intihar etti. Silah seslerini duyanların ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Olay yeri Emniyet ekipleri tarafından kontrol altına alınarak şerit çekildi.
 
112 Acil Sağlık ekipleri yaralanan H.Y. ve Ş.B.'yi Afyonkarahisar Devlet Hastanesi ve Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi (AFSÜ) Hastanesi’ne götürdü. Ancak H.Y. isimli genç doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı. Ş.B.'nin tedavisi ise halen devam ediyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum