Afyonkarahisar'ın Sultandağı ilçesinde yaşanan trafik kazası, bölgede büyük yankı uyandırdı. Afyonkarahisar - Konya karayolunda, Ercan Eren yönetimindeki 20 B 6322 plakalı otomobil, Yaşar Kuş'un kullandığı traktörle çarpıştı. Çarpışmanın şiddetiyle araçlarda ciddi hasar meydana geldi ve kazada üç kişi yaralandı.Görgü tanıklarının ifadelerine göre, Ercan Eren idaresindeki otomobil, seyir halindeyken kontrolden çıkarak, karşı yönden gelen Yaşar Kuş idaresindeki traktörle kafa kafaya çarpıştı. Kazanın ardından olay yerine hızla intikal eden 112 Acil Sağlık ekipleri, ilk müdahaleyi olay yerinde gerçekleştirdi. Yaralılar, sürücü Ercan Eren ile traktörde bulunan Yaşar Kuş ve Emine Kuş, Afyonkarahisar Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.Kaza mahallinde güvenlik önlemleri alan polis ekipleri, yolun bir süre trafiğe kapanmasına neden olan kazanın detaylarını araştırmaya devam ediyor.İlk belirlemelere göre, kazanın sebebi dikkatsizlik ve yol şartlarının uygunsuzluğu olarak değerlendiriliyor.
Asayiş
23 Temmuz 2021 - 23:13
Afyon'da Trafik Kazası: Traktör ile otomobil çarpıştı!
Afyonkarahisar'ın Sultandağı ilçesinde meydana gelen kazada, otomobil ve traktör çarpıştı. Kazada 3 kişi yaralandı.
Asayiş
23 Temmuz 2021 - 23:13