reklam

Afyon'da Sosyal Mesafe kuralı ortadan kalktı !!

Afyon bugün tarihi kalabalık günlerinden birini yaşadı. Sokağa çıkma kısıtlaması ve Ramazan Bayramı nedeni ile Afyonkarahisar'da alışveriş için dükkanlara akın eden vatandaşlar, koronavirüs salgınıyla mücadele etme kapsamında alınan önlemleri hiçe saydı.

Reklam
Afyon'da Sosyal Mesafe kuralı ortadan kalktı !!
23 Mayıs 2020 - 00:30 - Güncelleme: 23 Mayıs 2020 - 00:40

Afyonkarahisar'ın pek çok noktasında sosyal mesafe kuralına uymayan büyük kalabalıklar oluştu.

Afyonkarahisar'da süpermarketler doldu taştı. Yapılan tüm uyarılara rağmen koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında alınan önlemlere malaeef uyulmadı. Özellikle ekmek fırınları, kuruyemiş ve süpermarketlere akın eden yurttaşlar sosyal mesafeyi hiçe sayarken alışveriş yapma derdine düştü 

Afyonkarahisar'da Maske takma zorunluluğu olmasına rağmen birçok vatandaş bu kuralı hiçe saydı. Ekipler bile kurallara riayet etmeyen vatandaşları takip etmede güçlük yaşadı. 

AFYON'DA YASAK ÖNCESİ EKMEK FIRINLARININ ÖNÜNDE BÜYÜK KUYRUKLAR OLUŞTU

Afyonkarahisar'da yeni tip korona virüs (Covid-19) salgını ile mücadele tedbirleri kapsamında sokağa çıkma kısıtlaması öncesi ekmek fırınlarının önlerinde uzunca kuyruklar oluştu.

Korona virüs salgınıyla mücadele kapsamında uygulanacak olan 4 günlük sokağa çıkma kısıtlaması öncesi marketlerde, fırınlarda ekmek kalmadı. Vatandaşlar iftar öncesi ekmek alabilmek için uzunca kuyruklar oluşturdu

YORUMLAR

  • 0 Yorum