Reklamı Geç
Reklam

Afyon'da anaokulu öğrencileri kumbaradaki paralarını bağışladılar

Afyonkarahisar’da Emine Efiloğlu Anaokulu Öğrencileri "Biz Bize Yeteriz" sloganıyla başlatılan Milli Dayanışma Kampanyası'na kumbaralarındaki paraları ve harçlıklarıyla katkıda bulundu

Afyon'da anaokulu öğrencileri kumbaradaki paralarını bağışladılar
15 Nisan 2020 - 17:26 - Güncelleme: 04 Eylül 2020 - 16:32

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Biz Bize Yeteriz" çağrısına kulak veren Afyon Emine Efiloğlu Anaokulu Öğrencileri öğrenciler, Milli Dayanışma Kampanyası'na destek verdi. Başkan Erdoğan'ın koronavirüsle mücadele kapsamında 7 aylık maaşını bağışlayarak başlatmış olduğu 'Milli Dayanışma Kampanyası'na Afyonkarahisar’lı öğrencilerden anlamlı bir destek geldi.Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Karakuş, minikleri tek tek evlerinde ziyaret ederek çeşitli hediyeler verdi.  Öğrenciler ise harçlıklarından biriktirdikleri kumbaraları Başkan Yardımcısı Süleyman Karakuş’a teslim etti.  Milli Dayanışma Kampanyası'na destek veren öğrencileri yürekten tebrik eden Karakuş Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in selamlarını iletti.

Öğrenciler kampanyaya destek olmaktan büyük mutlu olduklarını ifade ederek birlik ve beraberlik örneği gösterdi.Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ise koca yürekli minik öğrencilerin kampanyaya destek olmasının tüm kesimlere örnek olmasını temenni etti.Millet olarak birlik, beraberlik, dayanışma ve kenetlenme ruhuyla hareket ettikleri zaman her çeşit zorluğun üstesinden geldiklerini dile getiren Başkan Zeybek, kampanyaya destek veren öğrencilere teşekkür ederek aileleri ve okul idarecilerini tebrik etti.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum