Afyon Cenaze İlanları ( Haftalık İlanlar )

Afyon Cenaze İlanları, Vefat edenlere Allah'tan rahmet , geride kalan ailelere başsağlığı ve sabır diliyoruz

Afyon Cenaze İlanları ( Haftalık İlanlar )
25 Eylül 2020 - 09:35

Afyonkarahisar Cenaze İlanları. Afyonkarahisar Belediyesi İlanları tarafından yayınlanan 1 haftalık Cenaze İlanları 

Tarih: 25.09.2020
Vefat eden:Mevlüt KÖKER
Defin Yeri:Kocatepe Asri  Mezarlığı A Kapısı Pafta:26 Parsel:515

Marulcu Mahallesinden, Sema Köker’in eşi, Sefa, Mehmet Köker ve Selma Arık’ın babası, Hanife, Büşra Köker ve Mesut Arık’ın kayınpederi Sanayi esnafı’ndan Demirci Mevlüt Köker vefat etmiştir.
Cenaze namazı saat  11.00'da  Kocatepe Asri Mezarlığında kılınacaktır.

Tarih: 24.09.2020
Vefat eden:Şenel HASIRCIOĞLU
Defin Yeri:Kocatepe Asri  Mezarlığı A Kapısı Pafta:18 Parsel:139

Cumhuriyet Mahallesinden,  merhum Ahmet Hasırcıoğlu’nun eşi, Mehmet ve Murat Hasırcıoğlu, Dilek Tekatlı’nın annesi, Ekrem Tekatlı’nın kayınvalidesi Şenel Hasırcıoğlu vefat etmiştir.
 

Tarih: 24.09.2020
Vefat eden:Şerife YAVUZ
Defin Yeri:Sülümenli Kasaba Mezarlığı

Gazi Mahallesinden, merhum Abdullah Yavuz’un eşi, İbrahim Yavuz, Gülşen Cönk, Nurşen Eroğlu, Nuray Yavuz, Gülay Demirpençe’nin annesi, Ali Osman Cönk, Mehmet Eroğlu, Abdullah Demirpençe ve Şükriye Yavuz’un kayınvalidesi, Şerife Yavuz vefat etmiştir.
Cenaze namazı ikindi namazını müteakip Sülümenli Kasabası Ulu Camiinde kılınacaktır.

Tarih: 24.09.2020
Vefat eden:Urhan AKALIN
Defin Yeri:Kocatepe  Asri Mezarlığı A Giriş Pafta:14 Parsel: 88

Yunus Emre Mahallesinden, merhum Sevim Akalın’ın eşi, Muslahattin, Süleyman ve Zeliha Akalın’ın babası, Aziz Akalın ve Hacı Celal Akalın’ın kardeşi, Turhan Akalın’ın ağabeyi,  PTT’ den emekli Urhan Akalın vefat etmiştir.
Cenaze namazı   saat 17.00'da Kocatepe Asri Mezarlığında  kılınacaktır.

Tarih: 23.09.2020
Vefat eden:Halil BAŞTÜRK
Defin Yeri:Kocatepe  Asri Mezarlığı B Giriş Pafta:20 Parsel: 128

Ali İhsan Paşa Mahallesinden, merhum Hüseyin Baştürk’ün oğlu, merhum Ali Dönerkaya’nın kardeşi, Hüseyin Baştürk’ün babası, Hasan Eker, Ethem Aracı, Mahmut Keskin ve Ahmet Karcı’nın kayınpederi Halil Baştürk vefat etmiştir.

Tarih: 23.09.2020
Vefat eden:Mustafa PEKTAŞ
Defin Yeri:İscehisar İlçesi Asri Mezarlığı

Olucak Mahallesinden, İscehisar ilçesinden, Zehra Pektaş’ın eşi, Sanayi Esnafı’ndan Oto Elektrikçi Musa Pektaş ve  Astsubay Hüseyin Pektaş’ın babası,Furkan, Samet, Mustafa ve Miraç Pektaş’ın dedesi, Afyonkarahisar  Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’nden emekli Mustafa Pektaş vefat etmiştir.

Tarih: 23.09.2020
Vefat eden:Hikmet ULAM
Defin Yeri:Kocatepe Asri Mezarlığı A Kapısı Pafta:26 Parsel:48

Dumlupınar Mahallesinden,  merhum  Ahmet Kazcı’nın kızı, Köy Hizmetleri’nden emekli Hüseyin Ulam’ın eşi, Günay Ulam Algıner, Zeliha Özen ve Şenay Ulam’ın annesi, Köy Hizmetleri’nden emekli  Mustafa Kazcı ve Mehmet Kazcı’nın kız kardeşi Hikmet Ulam vefat etmiştir.

Tarih: 22.09.2020
Vefat eden:Nimet ÖZKARADUMAN
Defin Yeri: Kocatepe Asri Mezarlığı B Kapısı  Pafta:17 Parsel:15

Burmalı Mahallesi’nden,  Keçeci Raşit Ayatan’ın kızı,  Demiryollarından emekli merhum Erdoğan Özkaraduman’ın eşi  Sabri Ünal ve Şükrü Ahmet Ayatan’ın kardeşi, Merhum Ercan Özkaraduman Bekir, Raşit, Murat Özkaraduman ve Şerife Aydöner’in annesi, Celal Aydöner’in kayınvalidesi, Nimet Özkaraduman vefat etmiştir.

Tarih: 22.09.2020
Vefat eden:Hanife DİNÇ
Defin Yeri: Çakır Mahalle Mezarlığı

Çakır Mahallesinden, Çakır Köyü eşrafından, Hacı Kanat Turizm’de çalışan Celal Dinç’in eşi, Mustafa Dinç’in annesi Hanife Dinç vefat etmiştir.

Tarih: 21.09.2020
Vefat eden:Mehmet Nurettin DAYIOĞLU
Defin Yeri: Kocatepe Asri Mezarlığı B Kapısı  Pafta:26 Parsel:543

Mecidiye Mahallesinden, merhum Ali Dayıoğlu'nun oğlu, Ahmet ve Muammer Dayıoğlu'nun kardeşi, merhum Suat Çamuroğlu'nun kayınpederi, Alaaddin  Dayıoğlu ve Mukadder Çamuroğlu'nun babası, Salim Çamuroğlu, Nurettin, Mehmet ve Yusuf Dayıoğlu'nun dedesi, Mehmet Nurettin Dayıoğlu  vefat etmiştir.

Tarih: 21.09.2020
Vefat eden:Şerife BİÇER
Defin Yeri: Kocatepe Asri Mezarlığı A Kapısı  Pafta:6 Parsel:104

İstiklal Mahallesinden, DDY’ dan emekli İhsan Biçer’in eşi, Çocuk Hastanesi’nde Doktor Ali Biçer ve Esna’ftan Alaaddin Biçer’in annesi, Şerife Biçer vefat etmiştir.

Tarih: 21.09.2020
Vefat eden:Orhan CANTAŞ
Defin Yeri: Kocatepe Asri Mezarlığı C Kapısı  Pafta:48 Parsel:27

Dumlupınar Mahallesi’nden, merhum Nuri Cantaş’ın oğlu, Mustafa, Hamdi, Mehmet Cantaş, Münibe Arslan, İsmet Bozoklu, Emine Özel ve  Şerife Ötkün’ün kardeşi, Avukat Mustafa Cantaş ve emekli Astsubay Abdullah Cantaş’ın babası, Devlet Hava Meydan İşletmeleri’nden emekli Orhan Cantaş vefat etmiştir.

Tarih: 21.09.2020
Vefat eden:İbrahim TURAN
Defin Yeri: Bayraktepe Mezarlığı  Pafta:24 Parsel:163

Örnekevler Mahallesinden, merhum Sabri Turan’ın oğlu, Nuriye Turan’ın eşi, Latife Yücel, Sebiha Çelik ve Elif Şentürk’ün babası, Mehmet Yücel,Fatih Çelik ve Mesut Şentürk’ün kayınpederi, Mustafa Turan ve Kadir Turan’ın kardeşi, ayakkabıcı esnafından İbrahim Turan vefat etmiştir. 

Tarih: 21.09.2020
Vefat eden:Fadime ÇINAKLI
Defin Yeri: Kocatepe Asri  Mezarlığı B Kapısı Pafta:15 Parsel:13

Kanlıca Mahallesi’nden, İsmail Çınaklı’nın eşi, Volkan Çınaklı, Firdevs Çınaklı ve Gürkan Çınaklı’nın annesi, Fadime Çınaklı vefat etmiştir.

Tarih: 20.09.2020
Vefat eden: Hasan SANDUVAÇ 
Defin Yeri: Kocatepe Asri Mezarlığı B Kapısı Pafta: 29 Parsel: 108

Karaman Mahallesin'den,Çoban Salih oğulların'dan, merhum Memiş Sanduvaç'ın oğlu, Hüseyin, Mehmet ve merhum Orhan Yılmaz Sanduvaç'ın kardeşi, Uzun Çarşı esnafından Mehmet Emin Sanduvaç'ın babası, Bedesten esnafından Nilüfer Kalem'in babası, İbrahim Kalem'in kayınpederi, Zakire Sanduvaç'ın eşi, Askeri Fabrikasından emekli Hasan Sanduvaç vefat etmiştir.

Tarih: 20.09.2020
Vefat eden:Şaziye KÜÇÜKUYGUR
Defin Yeri: Kocatepe Asri  Mezarlığı C Kapısı Pafta:48 Parsel:62

Cumhuriyet  Mahallesi'nden, Mehmet Küçükuygur'un eşi, Şerife Orduhan, İbrahim Küçükuygur,  Şule Yıldız  ve  Şeyda Küçükuygur'un annesi, Savaş Orduhan ve Deniz Yıldız'ın kayınvalidesi, Hesna Taş, Nazmi Selek, Hakkı Selek ve Zübeyde Sırtlan'ın kardeşi, Şaziye Küçükuygur  vefat etmiştir. 

Tarih: 19.09.2020
Vefat eden:Mehmet SARIDERE
Defin Yeri: Kocatepe Asri  Mezarlığı B Kapısı Pafta:22 Parsel:86

Sümer Mahallesi'nden, merhum kasap Abdülkadir Sarıdere'nin oğlu, Tuzpazarı Çarşı esnaflarından, Sarıdere Baharat Gıda Otomativ Sanayi Ticaret Limited Şirketi'nin Kurucularından, Bekir Sarıdere ve Ahmet Sarıdere'nin  babası,Hacı Mehmet Sarıdere vefat etmiştir. 

Tarih: 18.09.2020
Vefat eden:Özcan KARTAL
Defin Yeri: Bayraktepe Mezarlığı  Pafta:21 Parsel:98

Esentepe Mahallesi'nden merhum Salih Güven’in damadı, Emsal Kartal’ın eşi, Isparta Şehir Hastanesi personeli Levent Kartal ve İrem Kartal’ın babası, Bolvadin Alkoloid Fabrikasından emekli Özcan Kartal vefat etmiştir. 
Cenaze namazı saat 17.00'de  Bayraktepe Mezarlığında kılınacaktır.
Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

Tarih: 18.09.2020
Vefat eden:Şenay SİNANOĞLU
Defin Yeri:Kocatepe Asri  Mezarlığı A Kapısı Pafta:7 Parsel:87

Karaman Mahallesinden, DDY’dan emekli merhum Halil Erengil ve merhume Şükriye Erengil’in kızı, merhum Çetin Erengil, Mehmet, Recep Erengil, Günay Tandırlı ve Rasime Olcayın ablası, Tevfik, Sedat, ve Betül Sinanoğlu’nun annesi, Nagehan ve Sedanur Sinanoğlu'nun babaannesi merhum Ali Özen Sinanoğlu’nun eşi, Şenay Sinanoğlu vefat etmiştir.

Tarih: 18.09.2020
Vefat eden:Şükriye BÜYÜKÇELEN
Defin Yeri:Kocatepe Asri  Mezarlığı B Kapısı Pafta:23 Parsel:39

Esentepe Mahallesinden, Hambaloğlu Arif Tepepınar’ın kızı, Tedaş’tan emekli Ali Rıza Büyükçelen’in eşi, D.D.Y.’dan emekli merhum Ömer Tepepınar, PTT’ den emekli Faruk ve Ali Tepepınar’ın kardeşi, Kerimoğulları’nda Şoför Abdullah Büyükçelen, Aysun Kara ve Melike Dindaş’ın annesi, Sanayi esnafı’ndan İhsan Kara, Ahmet Dindaş ve Aysel Büyükçelen’in kayınvalidesi, Ali İbrahim Büyükçelen’in babaannesi, Mustafa Taha Kara, Ceylin ve İkra Dindaş’ın anneannesi Şükriye Büyükçelen vefat etmiştir.
 

Tarih: 18.09.2020
Vefat eden:Muharrem EKER
Defin Yeri:Kocatepe Asri  Mezarlığı C Kapısı Pafta:37 Parsel:9

İstiklal Mahallesinden, Muhittin ve Hacer Ekeri’n oğlu, Zakire Rümeysa Eker’in babası, Ayşe Danıştekin’in kardeşi, Efe ve Yiğit Danıştekinin dayısı, İsmail Danıştekin’in kayınbiraderi Muharrem Eker  vefat etmiştir.

Tarih: 18.09.2020
Vefat eden:Şükrü KANLI
Defin Yeri:Kocatepe Asri  Mezarlığı C Kapısı Pafta:34 Parsel:103

Fakıpaşa Mahallesinden, merhum Değirmenci  Hacı Hüseyin Kanlı’nın oğlu, Celal Kanlı ve  merhum Alaaddin Kanlı’nın ağabeyi, Bekir Pancar’ın kayınbiraderi, Cihan Kocakuş ve İsmail Yıldız’ın kayınpederi, Hüseyin Kanlı’nın babası Şükrü Kanlı vefat etmiştir.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum