AFYON CANSUYU'NDAN İYİ PARTİ'YE ZİYARET

Cansuyu Afyonkarahisar İl Temsilciliği sosyal ziyaretleri kapsamında, İYİ Parti İl Başkanını ziyaret etti.

AFYON CANSUYU'NDAN İYİ PARTİ'YE ZİYARET
16 Kasım 2018 - 17:56

Cansuyu İl Temsilcisi Mehmet DEMİR ve İstişare Heyeti, İYİ Parti İl başkanlığına atanan Mehmet İNKAYA tarafından parti il başkanlığında ağarlandı.

 

Vazifenin Kudsiyeti

Ziyaret esnasında İl Başkanlığına atanan Mehmet İNKAYA’ya başarı ve muvaffakiyetler dileyen Cansuyu İl Başkanı  Mehmet DEMİR konuşmasında, kendilerine tevdi edilen görevin ehemmiyet ve itina istediğine vurgu yaparak, “Eğitimci olmanız hasebiyle, bu görevi  layıkıyla icra edeceğinizden şüphemiz yoktur. Allah, ekibinizle birlikte Milletimiz ve Devletimizin Bekası için atacağınız olumlu her adımda yanınızda olsun” vurgusu yaptı.

 

Toplum Psikolojisi çok önemli

 

Cansuyu ekibinin ziyaretlerinden dolayı duygu ve düşüncelerini dile getiren İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İNKAYA, “Cansuyu İl Temsilcimiz Mehmet DEMİR  ve İstişare Heyetinin bu ziyaretleri, şahsım ve ekibimi memnun etmiştir. Millet olarak istikrarlı bir şekilde kalkınma gayemizin ana unsuru yardımlaşma ve dayanışmadır. Birlik – Beraberlik ve Kaynaşmanın temeli paylaşmaktan geçer. Zamanımızın şartları gereği, etrafımızdaki eksiklikleri tam manasıyla bilemeyebiliriz. Emanetlerin ihtiyaç sahiplerine ulaşmasını sağlayan derneklerimiz ve tabii ki bunun sorumlularının yükümlülüğü çok ağırdır. Bu hususta, kuruluş gayesinden sapmadan vazifesini icra eden gönüllü kardeşlerimize teşekkür ediyor, ziyaretlerinden dolayı CANSUYU ekibine şükranlarımı sunuyorum” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum