Reklam
Reklam

Afyon Belediyesi İlaçlama Faaliyetlerine Başladı

Yaz aylarında artış gösteren ve vatandaşların sağlığını tehdit eden Karasinek, Sivrisinek gibi Haşerelere karşı Belediye İlaçlama çalışmalarına başladı.

Afyon Belediyesi İlaçlama Faaliyetlerine Başladı
09 Haziran 2020 - 11:47

AFYON HABERLERİ : Yaz aylarında artış gösteren ve vatandaşların sağlığını tehdit eden Karasinek, Sivrisinek gibi Haşerelere karşı Belediye İlaçlama çalışmalarına başladı.

Yaz geldi.. Hava sıcaklıklarının iyice kendisini iyiden iyiye hissettirdiği bu dönemde karasinek, sivrisinek ve diğer haşerelere karşı ilaçlama faaliyetlerine tam zamanlı olarak başlayan Afyonkarahisar Belediye ekipleri, toplum sağlığını en iyi şekilde korumayı hedefliyor. Afyonkarahisar'lı vatandaşlarının rahat bir yaşantı sürdürebilmesi için gerekli bütün tedbirleri almak için Afyon belediye ekipleri çalışmalarını hızlandırdı. Ağaçlık bölgelerin sık olduğu alanlar başta olmak üzere başlatılan ilaçlama faaliyetleri ile vatandaşlarımızın yaşam kalitelerini artırmak ve haşerelerle bulaşan hastalıkların önüne geçilmesi planlanıyor.

Konu ile açıklama yapan Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek

Sağlık ve Huzurunuz İçin İlaçlama Çalışmalarımıza Canla Başla Devam Ediyoruz.

Ekiplerimiz halk sağlığını tehdit eden karasinek ve sivrisinek gibi haşerelere karşı kent genelinde ilaçlama çalışmalarını titizlikle sürdürüyor ifadelerini kullandı. 


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum