Afyon AK Parti heyetinin esnaf ziyaretleri devam ediyor

Afyon AK Parti heyeti 2023 hedefleri kapsamında saha çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Afyon AK Parti heyetinin esnaf ziyaretleri devam ediyor
01 Eylül 2021 - 09:47
Afyonkarahisar AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ile birlikte Tarihi Taşhan, Ayakkabıcılar ve Demirciler içi ile Bedesten Çarşısında esnafları ziyaret ettiler. 

AK Parti heyeti esnafları ziyaret ediyor

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, beraberindeki heyet  AK Parti Genel Merkez Afyonkarahisar İl Koordinatörü, Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk, Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz ve Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ile birlikte esnaf ziyareti yaptı. 

Tek tek dinleyip not aldılar

Tarihi Taşhan, Ayakkabıcılar ve Demirciler içi ile Bedesten Çarşısında esnafları ziyaret eden AK Parti heyeti ziyaret ettiklerim tüm esnafları tek tek dinleyerek taleplerini not aldılar. 

“Küçük bir saha analizi yapmak istedik”

Ziyaretlerin ardından bir açıklama yapan Milletvekili Ayvazoğlu şöyle konuştu; Özellikle pandeminin ardından esnafımızın hayata bakışı, görmek istedikleri, tarafımızdan Ankara’ya ulaştırmak istedikleri mesajlar hem destekler hem de eleştiriler noktasında tüm görüş ve önerileri almak için küçük bir saha analizi yapmak istedik. Her şeyden önce misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Esnaflarımız sağ olsunlar vermiş olduğu desteklerle birlikte verimli bir gün geçirmemizi sağladı. Ben bütün Afyonkarahisarlı vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.

Uluçay’dan 2023 mesajı 

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay da, “2023 yılı için neler yapabiliriz, eksiklerimiz neler, halkımızın taleplerini alarak inşallah Genel Merkezimize iletmek üzere raporlarını aldılar” dedi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum