Başarılarını Ankara Üniversitesi'nde Sürdürüyor
AFSÜ Diş Hekimliği Fakültesi'nin ilk mezunlarından olan Merve Ayazoğlu, kazandığı başarıyla Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi programına yerleşmeye hak kazandı. Ayazoğlu'nun bu önemli tercihi, AFSÜ DHF'nin eğitim kalitesini bir kez daha ortaya koyuyor.Diğer Mezunların Yerleştiği Programlar
Fakültenin birincisi İlyas Furkan Kurt, DUS'ta 201. olarak Ege Üniversitesi Ağız, Diş ve Çene Radyolojisi programına kabul edildi. Diğer başarılı öğrenci Sümeyye Kabak ise 629. sıradan Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesi Pedodonti programına kabul edildi. Bu başarılar, AFSÜ DHF'nin nitelikli eğitim anlayışının bir yansıması olarak karşımıza çıkıyor.AFSÜ Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı'ndan Tebrik
AFSÜ Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Sinan Evcil, DUS'ta başarılı olan tüm öğrencileri tebrik ederek, fakültenin dinamik akademisyen kadrosu, nitelikli altyapısı ve eğitim imkanları ile ülkemizin önde gelen akademik kurumları arasında yer almayı hedeflediklerini belirtti.