Afjet Afyonspor için birlik vakti!

TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden Afjet Afyonspor takımımız için şimdi birlik zamanı. Zafere inanmış bir takım ve arkasında binlerce mor beyaz sevdalıları bu gecede buluşuyor.

Afjet Afyonspor için birlik vakti!
11 Kasım 2021 - 17:39
Megabirlik Medya Yönetim Kurulu Üyesi Gazeteci Mehmet Emin Güzbey moderatörlüğünde Afjet Afyonspor Birlik Gecesi Cuma (yarın) saat 21:00’de Kanal3’te canlı yayınlanacakSandıklı’dan Bolvadin, İscehisar, Sinanpaşa ve Emirdağ’a, Başmakçı’dan İhsaniye, Evciler ve Kızılören’e, Dinar’dan Dazkırı, Hocalar ve Sultandağı’na, Şuhut’tan, Çay, Bayat ve Çobanlar’a kadar herkes tek yürek oluyor.

Türkiye’nin dört bir yanında ve yurt dışında yaşayan Afyonkarahisar sevdalısı gurbetçiler bu birlik gecesine ortak oluyor.  

Zaferin sembolü Afyonkarahisar’ın kalbi bu gecede atacak
Birbirinden değerli konukların, Kulüp yönetimi ve oyuncularının bir sevdaya gönül verenlerin mesajları, sizler için canlı yayında ekranlara gelecek. Megabirlik Medya Yönetim Kurulu Üyesi Gazeteci Mehmet Emin Güzbey sunumuyla Afjet Afyonspor Birlik Gecesi Cuma (yarın) saat 21:00’de Kanal3’te canlı yayınla ekranlara gelecek.

YORUMLAR

  • 0 Yorum