Afjet Afyonspor gümbür gümbür geliyor !!!

Afjet Afyonspor'da belirsizlik sona erdi. Kıymetli Valimiz Gökmen Çiçek , Değerli Başkanımız Mehmet Zeybek, ve şehrimizin değerli iş adamları ile yapılan toplantıda Afjet Afyonspor için yeni yönetim kurulunu oluşturuldu ve çalışmalara başlandı .

Afjet Afyonspor gümbür gümbür geliyor !!!
25 Ağustos 2020 - 02:32 - Güncelleme: 25 Ağustos 2020 - 02:38

Afjet Afyonspor'da belirsizlik sona erdi

Afjet Afyonspor'da belirsizlik sona erdi. Kıymetli Valimiz Gökmen Çiçek , Değerli Başkanımız Mehmet Zeybek, ve şehrimizin değerli iş adamları ile yapılan toplantıda  Afjet Afyonspor için yeni yönetim kurulunu oluşturuldu ve çalışmalara başlandı .

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek sosyal medya hesabından Afjet Afyonspor hakkında açıklamayı yaptı ! Açıklamada şu ifadelere yer verildi.. 


Öncelikle şunu belirtmek isterim ki; maddi manevi takımımızın bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da yanında olacağız. Afyonkarahisar’da yaşayan, mor-beyaz tutkusu olan iyi günde kötü günde takımımıza destek veren kıymetli taraftarlarımızdan bundan önce olduğu gibi bundan sonra takımımıza ve oluşturduğumuz yeni yönetimimize inanmalarını, güvenmelerini bekliyoruz.
 
Hep birlikte daha iyi Afyonspor için ele ele, gönül gönüle vererek yeni zaferlere ulaşacağız. Geldiği ilk günden itibaren bu yolda elini taşın altına koyan başta Sayın Valimize ve bütün Afyonkarahisar’lı hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. 
 
Bu duygu ve düşüncelerle Kulüp Başkanımız Engin Gökdemir ve yeni yönetim kurulumuzda görev alacak bütün arkadaşlarımıza şimdiden başarılar diliyorum.

Ortak sevdamız bir kırmızı-beyaz birde mor-beyazdır...

YORUMLAR

  • 1 Yorum