Afium Avm nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Afyonkarahisar’da tüm illerin kesiştiği kavşak bir noktada olan Afium alışveriş merkezi özellikle yolculuk yapan vatandaşların en çok ziyaret ettiği yerlerin başında gelmektedir. Afium Avm konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Afium Avm nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?
23 Haziran 2021 - 22:09
Afyonkarahisar Merkezde yer alan Afium Outlet ve Eğlence Merkezi, 2010 senesinde  İkbal Şirketler Grubu tarafından hizmete açılmıştır. Afyonkarahisar'da hizmete açılan bölgenin ilk ve tek alışveriş ve eğlence merkezi olma ünvanını taşımaktadır.

Afium Avm/Outlet diğer alışveriş merkezleri gibi tamamen kapalı bir alanda değildir. Alışveriş merkezi içerisinde birçok ünlü markanın mağazaları bulunmaktadır. Afium'da restoran, cafeterya, sinema ve bowling salonu, çocuk oyun alanları ve mini Lunapark bulunmaktadır. Buraya gelerek hem alışveriş yapabilir hemde sevdiklerinizle birlikte güzel vakit geçirebilirsiniz. Afium Avm /Outlet, mimari yapısı da tüm vatandaşların dikkatini  çekmektedir. Eğer Afyonkarahisar'a yolunuz düşerse mutlaka uğranacak yerler arasında bu aşışveriş merkezide olmalı.

Afium Avm /Outlet Nerede, Nasıl Gidilir?
Afium Avm /Outlet, Afyon kent merkezindeki Turgut Özal Bulvarı üzerinde bulunur. Buraya şehir merkezinde kalkan toplu taşıma araçları veya şahsi aracınızla ulaşım sağlayabilirsiniz. Ulaşım yönünde oldukça rahattır.

Afium İletişim
Dörtyol Mah. Turgut Özal Bul. No:40/11C AFYONKARAHİSAR
Telefon : +90 272 252 57 00 (pbx)

Afium'a Otobüs ile Nasıl gidilir?

Şehir Merkezinden Afium/Özdilek minibüs hatları ve Halk Otobüsleri ile alışveriş merkezine ulaşabilirsiniz. 

Afium Açılış ve kapanış Saatleri: 
Pazartesi - Cumartesi: Açılış: 10:00 - Kapanış: 21:00
Pazar Kapalı ( 5M Migros 10:00-17:00 hizmet vermektedir.)

YORUMLAR

  • 0 Yorum