Afyonkarahisar'da sosyal belediyeciliğe büyük bir önem veren Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyon Zafer Meydanında vatandaşlara “15 Aralık Dünya Çay Günü” sebebiyle koronavirüs kurallarına uygun olarak soğuk havada sıcak çay ikramında bulundu.
Belediye personelleri tarafından vatandaşlara dağıtılan sıcak çay büyük ilgi gördü. Karşılarında belediye görevlilerinin kendilerine çay ikram ettiğini gören vatandaşlar, Başkan Zeybek’e ve personellere teşekkür etti.
Belediye personelleri tarafından vatandaşlara dağıtılan sıcak çay büyük ilgi gördü. Karşılarında belediye görevlilerinin kendilerine çay ikram ettiğini gören vatandaşlar, Başkan Zeybek’e ve personellere teşekkür etti.