Haber Detayı
24 Haziran 2017 - Cumartesi 12:33
 
Vali Aziz Yıldırım icazet merasimine katıldı.
Merkez Ulu Camiinde gerçekleştirilen merasime Vali Aziz Yıldırım’ın yanı sıra İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğ General Şahin Kılıçaslan, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, il protokolü, sivil toplum örgütü temsilcileri, imam hatipler, hafız öğrenciler, aileleri ve davetliler katıldı.
GÜNDEM Haberi


 Allah hepinizden razı olsun

Kuran-ı Kerim ziyafetinin akabinde okunan ilahiler sonrasında konuşan Vali Aziz Yıldırım; “Rahman ve Rahim olan Allah’ın adıyla. 114 tane hafızımız, Kelamullahı ezberlemiş ve beyninize hıfz etmişsiniz. İnşallah Kuran-ı Kerim’i gönlünüze de hıfz edersiniz. Daha sonrasında da bütün hayatınıza Kuran-ı Kerimin hükümleri tesir eder. İnşallah bu güzel yaşayışınızla da herkesi güzel yöne yönlendirirsiniz. Allah hepinizden razı olsun. Özellikle sizleri yetiştiren hocalarınızı, sizleri bu yerlere yönlendiren anne ve babalarınızı tebrik ediyorum. Allah hepsinden razı olsun. Bundan sonraki hayatınızda hayırlı günler niyaz ediyorum” dedi.

 Hafızlık belgeleri verildi

Son çıkan Valiler Kararnamesi ile Muş iline atandığını belirten Vali Aziz Yıldırım, tüm katılımcılardan helallik isteyerek sözlerini tamamladı. Hafızlık İcazet merasimi Vali Aziz Yıldırım ve diğer protokol üyeleri tarafında hafızlara, hafızlık belgelerinin ve hediyelerinin takdimi ile sona erdi.

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: Vali, Aziz, Yıldırım, icazet, merasimine, katıldı.,
Haber Videosu
Yorumlar
Bizim Gazete
2.Lig Beyaz Grup
Afyon Nöbetçi Eczaneler
Afyonkarahisar Merkez Nöbetçi Eczaneleri
Anketler
Afyon Voleybol takımı Efeler ligine çıkarmı ?
Arşiv
Haber Yazılımı