Haber Detayı
22 Haziran 2016 - Çarşamba 12:31
 
Pırlanta ile muhteşem tarzlar!
Günümüzde genç yaşlı ayırt etmeden her kesimden insanın kullandığı ve sürekli olarak kullanmaya devam ettiği en kullanışlı aksesuarlardan biriside küpedir diyebiliriz.
Haberi


Günümüzde genç yaşlı ayırt etmeden her kesimden insanın kullandığı ve sürekli olarak kullanmaya devam ettiği en kullanışlı aksesuarlardan biriside küpedir diyebiliriz. Özellikle bayanların ayrılamadığı yeri geldiğinde de tarz oluşturduğu ihtiyaç olarak bilinmektedir.  Bu ihtiyaç bir de Pırlanta küpe olarak karşımıza çıktığı vakit ise tamamen ilk tercih olarak tavsiye edilebilir nitelikte olduğunu her zaman için ispatlamaktadır. İster arkadan vidalı ortasında tektaş olan koleksiyonlardan, isterseniz de sallantılı veya halka küpelerden birisine sahip olabilirsiniz. Annelerin, ablaların hatta ve hatta genç kızların bile büyük oranda ilgisini çeken ve sahip olunmak istenen tasarımlar arasında ise en şık model tek damla şeklin de olan ve aynı zamanda zinciri kısa pırlanta kolye modelleridir diyebiliriz. Bu modeller sadece bir koleksiyonla sınırlı kalmadığı için gerdanlık olan modellerine de göz atabilirsiniz. Önemli olan isteklerinize ve zevkinize uyum sağlayabilecek gerçek modele sahip olabilmektir. Bu tarz pahalı ve çok değerli olan ürünler ayrı ayrı parçaların birleştirilmesi sonucunda takım haline de gelebildikleri bir gerçektir. Farklı tasarım çalışmalarına ait mesela bir Tektaş pırlanta yüzükleri kolaylıkla farklı bir kolye ile eşleştirebilirsiniz. Bir tek ürüne ve modele bağlı kalmak yerine birkaç farklı tasarımı aynı anda kullanabilme rahatlıklarından faydalanmak adına internet satış mağaza adresimiz olan https://www.bluediamond.com.tr/'ı ziyaret ederek internete özel indirimlerimizden de faydalanabilirsiniz. Değiştirme veya değerinde satılabilme garantisi ile her zaman için pırlanta diyebilmek ayrıcalıktır.

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: pırlanta, pırlanta kolye, pırlanta küpe, pırlanta yüzük
Haber Videosu
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Özlü Sözler
Bela insanın diline bağlıdır. Bir kimse bir şeyi ‘yapmam’ dedi mi, şeytan her işini bırakıp onu yaptırana kadar uğraşır.


Hz. Muhammed
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Arşiv
Haber Yazılımı