Haber Detayı
01 Kasım 2019 - Cuma 22:46
 
Murat Bilgici İnternet Birliği ile bir araya geldi
Afyonkarahisar İnternet Habercilerinden oluşan İnternet Medya birliği bugün öğleden sonra Afyon Kocatepe Üniversitesi yerleşkesinde bulunan Kuğu kafede bir araya geldi.
GÜNDEM Haberi


Afyonkarahisar İnternet Habercilerinden oluşan İnternet Medya birliği bugün öğleden sonra Afyon Kocatepe Üniversitesi yerleşkesinde bulunan  Kuğu kafede bir araya geldi.

 

Kuğu kafe işletme seosu Murat bilgicininde bulunduğu yemekli buluşma, son derece verimli geçti. Birliğin çalışma ve faaliyetleri hakkında bilgiler aktaran birlik üyeleri, Bilgiciyi Afyonkarahisar’da objektif habercilik konusunda, doğru ve tarafsız habercilik ve günenilirlik konularında bilgilendirdi.

 

Murat Bilgici’de birliğin çalışmalarını yakından takip ettiğini ifade ederek, birliğin çalışmalarında başarılar diledi. Afyonkarahisar’da basın mensuplarına önemli görevler düştüğünü ifade eden Bilgici, gerek Afyonkarahisar’ın büyüyüp gelişmesi, gerekse kalkınma açısından basın mensuplarının hizmet verdiği gazete, internet, radyo ve Televizyon gibi mecraların öneminin ne denli etkili  olduğunu ifade etti.

 

 Ardından sohbet havasında ve Afyonkarahisar ile ilgili konuların konuşulduğu buluşma hatıra fotoğrafı ile noktalandı.

Kaynak: (AKH) - Afyon Kent Haber Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: Murat, Bilgici, İnternet, Birliği, ile, bir, araya, geldi,
Haber Videosu
Yorumlar
2.Lig Kırmızı Grup
Yazarlar
Bizim Gazete
Arşiv
Haber Yazılımı