Haber Detayı
03 Mayıs 2017 - Çarşamba 23:59
 
Diriliş Ertuğrul 87.Bölüm Fragmanı ve 10 Mayıs Tanıtımı
TRT1'in en çok izlenen dizisi Diriliş Ertuğrul 87.Bölüm Fragmanı yayınlandı 10 Mayıs Tanıtımı Ural Öldü mü?Obayı rehin Alan Ural Ölecek mi?Ertuğrul gazi Obasına saldıran Ural'ı Öldürüyor mu?Diriliş Ertuğrul 87.Bölüm Fragmanı ve özeti TRT1
SANAT Haberi


Ertuğrul gazi Tam annesi ve eşini öldürmek isteyen Uralı Sırtından vurur. Çıkan Kavgada Ertuğrul gazi Uralı öldürücekmi?

Vasillus ise Obanın dışında adamları ile Mevzilenmiş gelen ahbere odaklanmıştır. Ertuğrul ve Aliyarın birlikte obaya geldiğini öğrenen Vasillus ise Korkudan onlara yardım etmek istemez. peki Yeni Bölüm sürprizleri bunlarlada bitmiyor. Diriliş Ertuğrul Özeti geliyor.

Ural vasillus ile plan yapar: ve diğer oba beyleri ile görüşüp Ertuğrul ve Aliyarın olmadığı gün Adamları ile birlikte Obaya Saldırır. Ertuğrul ve Aliyar ise Vasillus ile Ural’ın obaya saldırdığını Dündardan Öğreniyor. Peki Dündar bunu nerden öğrenmiştir. Ertuğrul gazi Kardeşine bunu sorar. Ancak Dündar ise Aliyar bey ile birlikte bir an önce Obayı kurtarmaları gerektiğini söyler. Aliyar ile Ertuğrul gazi Obayı Kurtarmak için ahrekete geçerler.

 

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: Diriliş, Ertuğrul, 87.Bölüm, Fragmanı, ve, 10, Mayıs, Tanıtımı, ,
Haber Videosu
Yorumlar
2.Lig Kırmızı Grup
Yazarlar
Bizim Gazete
Arşiv
Haber Yazılımı