Haber Detayı
08 Mayıs 2017 - Pazartesi 13:28
 
Belçika Emirdağlılar Birliği, Kır Şenliğine Hazır!
Belçika Emirdağlılar Birliği (BEB) tarafından düzenlenecek Emirdağlılar kır şenliğinin 4'ncüsü 21 Mayıs 2017 Pazar günü WACHTEBEKE şehrinin PUYENBRUG parkında yapılacak
BELEDİYELER Haberi


Belçika Emirdağlılar Birliği (BEB) tarafından düzenlenecek Emirdağlılar kır şenliğinin 4'ncüsü 21 Mayıs 2017 Pazar günü WACHTEBEKE şehrinin PUYENBRUG parkında yapılacak.

 

Etkinliğe Belçika’da yaşayan Türk sanatçılar katılacak. Piknik alanında açılan yiyecek standlarından elde edilecek gelirle derneğe destek amaçlı satışların yapılacağı şenliğe BEB Yönetim Kurulu tüm Emirdağlıları davet etti. Kır şenliğine bu yıl Belçika'dan, Avrupa'nın çeşitli ülkelerinden ve Türkiye'den katılımlar olacağı öğrenildi.

Belçika Emirdağlılar Birliği (BEB) Başkanı Osman Mızrak ” BEB'in bu etkinliği artık gelenekselleşti. Herkes bahar aylarında bizden gelecek bu güzel birlik ve beraberlik organizasyonunu soruyor. Biz de bu yıl dördüncüsünü düzenleyeceğimiz etkinliğimizin hazırlıklarını tamamladık. Mübarek Ramazan ve izin öncesi vatandaşlarımız ve hemşehrilerimiz arasında kaynaşmayı ve dayanışmayı hedeflediğimiz şenliğimize tüm gurbetçilerimizi davet ediyoruz.” Dedi.

TARİH:
21.05.2017 Pazar Günü

SAAT:
12.00’den 19.00’a kadar…

ADRES:
Puyenbrug 1
9185 Wachtebeke

Kaynak: (Emirdağ) - Emirdağ'ın yaşam platformu Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: emirdağ, afyonhaber, afyon belediyeler
Haber Videosu
Yorumlar
2.Lig Kırmızı Grup
Yazarlar
Bizim Gazete
Arşiv
Haber Yazılımı