Haber Detayı
21 Haziran 2017 - Çarşamba 12:41
 
BATMAN GÜNDEMLE GÜNDEMDEN UZAK KALMAYIN
21. yüzyılda zaman olanca hızıyla akıp gidiyor. İnsanoğlu akıp giden zamana ayak uydurmak için sürekli yeni teknolojik gelişmelerin peşinde koşmakta
GÜNDEM Haberi


Saatin tik takları arasında zaman hızla akıp giderken insanlar da doğa da son sürat değişmekte gelişmektedir. Bu değişim gelişim sürecine ayak uydurmalı çevremizde olan bitene duyarsız kalmamalıyız.

Batman 576.899 kişilik nüfusuyla ülkemizin en büyük şehirlerinden biri. 402.189 Merkez nüfusuyla birçok büyükşehirden daha büyük olan memleketimizde her alanda değişim gelişim olduğu gibi yerel medyada da sürekli değişim gelişim olmaktadır.

Özelde Batman genelde de tüm Türkiye ve genel haberleri objektif bir bakış açısıyla okuyucularına ulaştırmayı hedef edinen batmangundem.com batman sondakika haberlerinden spor, siyaset, kültür sanat, bilim teknik, sağlık, eğitim, yaşam, ekonomi gibi çok geniş bir yelpazede günlük olayları en objektif şekilde okuyucularıyla buluşturmaya çalışıyor.

Gazeteciliği, medyayı sadece okuyucularına haber iletmekten ibaret görmeyen www.batmangundem.com okuyucularıyla bütünleşerek web sitesini bir eğitim merkezi haline getirmeyi amaçlamaktadır. Akademik Kürtçe dersleriyle Türkiye’de bir ilki başaran sitede günde yarım saatinizi ayırarak Kürtçe öğrenmenize olanak sağlıyor. Kürt edebiyatı ve tarihiyle ilgili de güncel makalelerin paylaşıldığı sitede yerel kültür evrensel kültürle birleşiyor.

Okuyucularıyla bütünleşmek isteyen sitenin kapısı her türlü fikre sonuna kadar açık. Her türlü yazı, makale, şiir, hikayenizi gönderip yayınlatabilir çevrenizde gördüğünüz olumlu olumsuz tüm olayları haberleştirerek sesinizi tüm dünyaya duyurabilirsiniz.

Batman Gündem sadece Batman haber sitesi olmayıp her kesimi kucaklayıcı birleştirici bütünleştirici yayın yapmayı ilke edinmiştir. Siz de şehrinizin, ülkenizin sorunlarına duyarsız kalmıyor bazı şeylerin değiştirilmesi gerektiğini inanıyorsanız, toplumdaki çürümüşlüğe, kötü gidişe dur demek ahlaklı, kültürlü, bilinçli bir nesil yetiştirme gayretindeyseniz sizi de bu sitenin bir ferdi olmaya yazılarınızla yorumlarınızla gerçekleri dile getirmeye huzurlu, mutlu, duyarlı bir toplum için çorbada sizin de tuzunuz olsun diyoruz.

Siz de Batman Gündem ailesinin bir ferdi olmak ister misiniz batmangundem.com@gmail.com adresine mail yoluyla yada 0541 504 41 43 nolu iletişim telefonuna whatsapp yoluyla tüm görüş ve önerilerinizi sunabilir, yayınlanmasını istediğiniz yazılarınızı paylaşabilir dile getirilmesini istediğiniz haberlerle ilgili bilgi verebilirsiniz.

Ayrıca reklam yayıncılığı, website kurulum, baskı, düğün davetiyeleri, sosyal medya yönetimi, sponsorlu reklam çalışmaları alanlarında da hizmet vermektedir. Reklamınızın geniş kitlelere ulaşmasını istiyorsanız, kişisel veya kurumsal websiteniz olsun veya kartvizit, el ilanı, broşür bastırmak istiyorsanız uygun fiyat tekliflerinden yararlanabilirsiniz.

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: BATMAN, GÜNDEMLE, GÜNDEMDEN, UZAK, KALMAYIN,
Haber Videosu
Yorumlar
Bizim Gazete
2.Lig Beyaz Grup
Afyon Nöbetçi Eczaneler
Afyonkarahisar Merkez Nöbetçi Eczaneleri
Anketler
Afyon Voleybol takımı Efeler ligine çıkarmı ?
Arşiv
Haber Yazılımı