Haber Detayı
27 Mart 2019 - Çarşamba 17:20
 
Başkan Zeybek’e işçilerden sıcak karşılama
TCDD Beton Travers Fabrikası ve Vagon Bakım Onarım Atölyesi Müdürlüğünü ziyaret eden AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek burada yaptığı konuşmada,
SİYASET Haberi


TCDD Beton Travers Fabrikası ve Vagon Bakım Onarım Atölyesi Müdürlüğünü ziyaret eden AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek burada yaptığı konuşmada, AFRAY projesinde beton travers fabrikasında çalışan işçilerin büyük emeği olacağını söyledi.

 

31 Mart'ta gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Seçimleri kapsamında çalışmalarını hızlandıran AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Av. Ali Özkaya ve Av. İbrahim Yurdunuseven ile birlikte TCDD beton travers fabrikasını ve vagon bakım onarım atölye Müdürlüğünü ziyaret etti.

 

“Meclis üyelerinin bir kısmı dağdan gelme”

 

31 Mart seçimlerinin her seçim gibi ülke için büyük önem taşıdığına vurgu Zeybek, “Seçimlere son 3 gün kaldı. Cumhur İttifakı, hizmet belediyeciliği ve Türkiye’nin beka sorunu için ortaya çıkmış bir birliktelik. Son yıllarda ülkemizin hangi zorluklardan geçtiğini biliyorsunuz. Bazı ülkeler ekonomik saldırılar yapıyor. Bizim tek bir gayemiz var; devletimize, milletimize sahip çıkmak, güçlü Türkiye’yi oluşturmak. Tabi yerelde de vizyon projelerimizle daha güzel bir hizmet yapmak olacaktır. Muhalefet partilerin kiminle ortaklık yaptığını tüm halkımız çok iyi biliyor. Malum ittifakın planları, kapalı kapılar arkasında yaptığı ortaklıklar herkesçe biliniyor. Bizler biliyoruz ki meclis üyelerinin bir kısmı dağdan gelme ve sabıka kayıtlarıyla ortadadır. Bu ittifak, vatana ihanet edenlerle ortaklıktır. Bayrağımıza, ezanımıza düşmanlık yapanlarla ortaklık yapıyorlar” dedi.

 

“31 Mart gecesi çalışmamızın karşılığını alacağız”

 

Projeler hakkında bilgiler veren Zeybek, “2 dönem ilimizi yöneten Belediye Başkanımız Burhanettin Çoban çok güzel hizmetlerde bulundu. Güzel projeleriyle şehrimizin çehresini ve vizyonunu değiştirdi. Emeği geçtiği için Başkanıma ve ekip arkadaşlarına çok teşekkür ederim. Kalan projeleri de biz devam ettireceğiz. Son 3 yerel seçime baktığımızda vatandaşlarımız hep AK Parti Belediyeciliğini tercih etmiştir. 31 Mart yerel seçiminde de hemşehrilerim bizleri yanıltmayacaktır. Bize bu göreve layık gören Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ismimizi açıklamasından bu yana gece gündüz, yağmur çamur, soğuk sıcak, demeden çalıştık. İnşallah 31 Mart gecesi çalışmamızın karşılığını alacağız” ifadelerini kullandı.

 

“AFRAY için beton travers fabrikası çok önemli”

 

Beton travers fabrikasında çalışan işçilerden AFRAY projesi için tam destek alan Zeybek, “Beton travers Demir Yolları için en önemli bir hizmettir. Benim için en büyük proje olarak ifade ettiğim AFRAY projesinde sizlerin de büyük bir emeği olacak. İkinci Abdülhamid tarafından 1900-1908 yıllarında İstanbul’dan başlayarak,  Şam ile Medine arasında inşa ettirilen demir yolu o yıllarda Afyonkarahisar’dan geçmeye başlamıştır. Şimdi ise Cumhurbaşkanımız Türkiye’nin her yerine hızlı tren ağlarla donattı ve donatmaya devam ediyoruz. Bazı illerde raylı şehir ulaşımın TCDD ile ortaklaşa işletiyor. Bizde merkezi hükümetimizle birlikte AFRAY Banliyö tren hattını bu yılın sonunda faaliyete geçirmeyi düşünüyoruz. Bizler hükümetle uyumlu bir şekilde çalışarak proje kitapçığımızda yazdıklarımızdan daha fazla projelerle vatandaşlarımızın hizmetinde bulunacağız” dedi. 

 

“Hemşehrilerim sandıkları patlatırcasına en güzel cevabı verecektir”

 

Afyonkarahisar tarihinin her döneminde hakkın, hakikatin, iyiliğin ve hayırların yanında yer aldığını belirten AK Parti Milletvekili İbrahim Yurdunuseven,  Beton travers fabrikasında çalışan işçilere "İnşallah 31 Mart seçimlerinde Afyonkarahisar bu dönemde de aynı çizgide saf tutacaktır." İfadelerini kullandı. Bu yerel seçimde tevazu, samimiyet ve gayretle, memleket işi gönül işi diyerek başladıklarını söyleyen Yurdunuseven, “Vatanımız üzerinde operasyon yapma düşüncesi olanların yabancı ülkeler kuru bir hayal peşindeler. Bizde bu seçimde sandıkları patlatırcasına bu odaklara en güzel cevap vereceğiz” dedi.

 

 

İşçilerle sürekli iç içe olan ve her türlü sorunlarını dinleyen Başkan Adayı Zeybek, işçilerin taleplerini geri çevirmedi.

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: Başkan, Zeybek’e, işçilerden, sıcak, karşılama,
Haber Videosu
Yorumlar
Diğer Haberler
Yeni partinin adı ve logosu ortaya çıktı !!
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, AK Parti 18. Yılı mesajı !!
MHP bayramlaşma proğramı yapıldı !!
Milletvekili Yurdunuseven Emirdağ’da İGM toplantısına katıldı
Milletvekili Yurdunuseven, POMEM meziyet törenine katıldı
Milletvekili Yurdunuseven, Afyon’da Temmuz ayı ihracat rakamları yüzde 10 artış gösterdi
EMİRDAĞ BELEDİYE BAŞKANI SERKAN KOYUNCU’YA ZİYARET
Kamu çalışanlarının maaşları erken ödenecek !!
Kalbimizde hizmet aşkı var
Yurdunuseven’den Emirdağ ziyareti !!
Ak Parti Milletvekili Ali Özkaya İscehisar’daki yatırımları inceledi
Afyonkarahisar Spor alanında başkent olduğunu kanıtladı
Köksal “Güney Köyü’ne verilen sözün takipçisiyim”
Orman İşçilerinin Sorunlarını Meclis Genel Kurulu’nda
Srebrenitsa katliamı: 312 bin kişi hayatını kaybetti, 27 bin kişi hala kayıp
Yurduruseven ; “15 Temmuz milletin destan yazdığı bir gündür”
AFYONKARAHİSAR MİLLETVEKİLİ MEHMET TAYTAK’TAN 1.YIL DEĞERLENDİRMESİ
Milletvekili Yurdunuseven İstanbul’da Afyonlular ile buluştu
Millletvekili Yurdunuseven konuşma yaptı !!
“BİZ AK PARTİ OLARAK MUHTARLARIMIZIN EMRİNDEYİZ”
İbrahim Yurdunuseven’den Ramazan bayramı mesajı
Yurdunuseven’den Kadir Gecesi mesajı
Milletvekili İbrahim Yurdunuseven’den Adalet Bakanı Abdülhamit Gül’e Ziyaret
Mehmet TAYTAK KONUŞTU !! KİMSE DERSİM DİYEMEZ
“Türk demokrasisi 59 yıl önce bugün infaz edildi”
Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet TAYTAK: “DÖĞER İLÇE OLMALI”
Av. Hüseyin Sezen anneler günü mesajı
Ali Özkaya’dan Hukuka Saygı Vurgusu
Hukukun üstünlüğünü savunmaya devam edeceğiz
“Bu karar sandıktaki hırsızlığın tescillenmesidir”
“Cumhurbaşkanı Erdoğan İl Başkanları ile özel görüştü”
İSCEHİSAR’DA GÖNÜLLÜK HAREKETİ
Ulusal Gazeteler
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Anketler
Afyonkarahisar'da yaşamaktan mutlu musunuz?
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Özlü Sözler
İlim okumaktan garaz, kendi özünü bilmektir…


Yunus Emre
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Arşiv
Sanal Basın Üyesiyiz

sanalbasin.com üyesidir

Haber Yazılımı