Haber Detayı
28 Temmuz 2019 - Pazar 17:59
 
AFYONLU BAŞARILI ÖĞRENCİLER, TOBB ETÜ’YÜ ZİYARET ETTİ
Yükseköğretim Kurumlarına Giriş Sınavı’nda başarılı olan 42 Afyonlu öğrenci ;
EĞİTİM Haberi


Yükseköğretim Kurumlarına Giriş Sınavı’nda başarılı olan 42 Afyonlu öğrenci, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde düzenlenen gezide TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’ni ziyaret etti.

 

Afyonlu öğrenciler, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun “En gurur duyduğum projem” dediği, dünyada 2000 yılından sonra kurulan üniversiteler arasında 32’nci sırada yer alan TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’ni ziyaret etti.

 

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde, ATSO imkanları ile düzenlenen gezide, 2019 Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nda başarılı olan 42 Afyonlu öğrenci TOBB ETÜ’deki eğitim sistemini ve teknolojik imkânlarını yakından tanıma fırsatı buldu.

 

Ziyarette Afyonlu öğrencilere TOBB ETÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yusuf Sarınay refakat etti. Prof. Dr. Sarınay, TOBB ETÜ’yü tercih eden öğrencilerin, iş dünyasının talep ettiği bilgi ve donanımla mezun olacaklarını vurguladı.

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: AFYONLU, BAŞARILI, ÖĞRENCİLER,, TOBB, ETÜ’YÜ, ZİYARET, ETTİ,
Haber Videosu
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Özlü Sözler
Sabrı olmayanlar ne kadar fakirdirler.


Shakespeare
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Arşiv
Haber Yazılımı