Haber Detayı
08 Ağustos 2019 - Perşembe 01:42
 
Afyonkarahisar Muhtarların’dan, Kumartaşlı ve yönetimine ziyaret
Afyonkarahisar Muhtarlar Derneği Başkanı Suat Uygur,
GÜNDEM Haberi


Afyonkarahisar Muhtarlar Derneği Başkanı Suat Uygur, yönetimi ve mahalle muhtarları Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve yönetimini ziyaret ettiler. 


Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesinde gerçekleşen ziyaretten dolayı büyük mutluluk duyduğunu belirten Başkan İsmail Kumartaşlı, Afyonkarahisar Muhtarlar Derneği Başkanı Suat Uygur ve yönetimine teşekkür etti.


Dernek faaliyetleri, Şehitlerimiz ve Gaziler hakkında Muhtarlara bilgiler veren Kumartaşlı, başarılı çalışmalarından dolayı Başkan Suat Uygur ve yönetimini tebrik etti.


Tüm Mahalle muhtarlarının bölgelerindeki Şehit Ailelerine ve Gazilere sınırsız destek olduklarını ve her zaman ziyaret ettiklerini belirten Kumartaşlı, Derneğe verdikleri önem ve destek dolayı da tüm Şehit Aileleri ve Gaziler adına teşekkür etti.


Ziyarette konuşan  Afyonkarahisar Muhtarlar Derneği Başkanı Suat Uygur, bu vatan için canını feda eden Aziz Şehitlerimizin emanetleri olan aileleri ve Kahraman gazilerimizin her daim yanlarında olduklarının bilinmesi gerektiğini belirterek, “gece gündüz demeden günün 24 saati hizmetinizdeyiz.” dedi.

Karşılıklı bilgi alış verişinin yapıldığı ziyarette, Başkan Kumartaşlı ve Muhtarlar birlikte hatıra fotoğrafı çekindiler.

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: Afyonkarahisar, Muhtarların’dan,, Kumartaşlı, ve, yönetimine, ziyaret,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
2.Lig Beyaz Grup
Yazarlar
Bizim Gazete
Arşiv
Haber Yazılımı