Haber Detayı
20 Kasım 2018 - Salı 23:35
 
AFYON Cansuyu'ndan Büyük Birlik Partisine Ziyaret
CANSUYU Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Afyonkarahisar İl Temsilciliği ziyaretleri devam ediyor.
SİVİL TOPLUM Haberi


CANSUYU İstişare Heyeti olarak başlatmış olduğu "Kaynaşma ve Dayanışma" ziyaretleri kapsamında, MKYK üyeliğine seçilmesi nedeniyle, BBP Afyonkarahisar eski İl Başkanı Cemil ÇOKER'i makamında ziyaret etti.

 

ÇOKER; MKYK Üyesi

 

İl Başkanlığı vazifesi döneminde Devlet ve Millet şuurunun müşterekliğinden sapmadan koşturan Cemil ÇOKER'le makamında Hasb-i Hal eden ve dernek çalışmaları hakkında bilgilendirme yapan Cansuyu İl Temsilcisi Mehmet DEMİR; "Cemil ÇOKER,  bu zamana dek, vilayetimiz açısından yapmış olduğu müspet atılımlar ve müşterek olduğu hizmetlerine şahit olduğumuz bir kardeşimiz. MKYK'na seçilmiş olması, mevcut atılımlarına daha bir sağlamlık ve verimlilik kazandıracaktır. Cansuyu olarak yeni görevinde başarılarının devamlılığını diliyoruz" dedi.

 

Toplumsal Huzur için mücadele

 

Heyeti makamında ağarlayan Cemil ÇOKER  yaptığı açıklamada, "Cansuyu İstişare Heyetinin yaptığı bu ziyaret bizleri onure etmiştir. Devletimiz ve Milletimizin toplumsal huzurunun pekişmesi ve devamlılığı gayesiyle çıkmış olduğumuz bu kudsi dava yolunda atacağımız her adımı, günübirlik değil, yarınlarını düşünerek atmak üzere kendimizi kodlamış durumdayız. Afyonkarahisarımız ve tabii ki Milletimizin bekası ve istikrarı şiarıyla yapacağım çalışmalarda Yüce Mevlam yar ve yardımcımız olsun" diyerek, Cansuyu İl Temsilcisi Mehmet DEMİR nezdinde istişare heyetine şükranlarını sunduğunu dile getirdi.

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: AFYON, Cansuyu'ndan, Büyük, Birlik, Partisine, Ziyaret,
Haber Videosu
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Özlü Sözler
Değerli adam için şeref, hayattan çok daha ağır basar.


Shakespeare
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Arşiv
Haber Yazılımı