Haber Detayı
30 Mayıs 2019 - Perşembe 14:23
 
AFSÜ PTT İLE KARGO SÖZLEŞMESİ İMZALADI
Afyonkarahisar PTT Başmüdürlüğü İLE AFSÜ arasında imzalar atıldı
RESMİ İLAN Haberi


Afyonkarahisar PTT Başmüdürlüğü ile afsü arasında imzalar atıldı, Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi (AFSÜ) bağlı birimleri, personeli ve öğrencilerinin Kurumumuz hizmetlerinden biri olan kargo hizmetimizden avantajlı koşullarda yararlanabilmesi için anlaşma imzalandı.

 

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi (AFSÜ) Rektörü Sayın Prof. Dr. Nurullah OKUMUŞ ve Afyonkarahisar PTT Başmüdürümüz Sayın Mehmet ÖRSDEMİR tarafından imzalanan sözleşme gereğince, Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi (AFSÜ) ye bağlı birimlere sabit, akademik, idari personel ve öğrencilere ait gönderiler PTT tarafından 50 indirimli olarak taşınacaktır.

 

Rektörlük makamında imzalanan sözleşme kapsamında; Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi (AFSÜ) bağlı bütün daire başkanlıkları ve akademik birimler ile akademik-idari personel ve öğrencilerine ait APS Kurye, Posta Kargosu ve/veya Kargo gönderilerinin yurtiçinde kabulü, taşınması ve alıcılarına teslim hizmeti indirimli olarak gerçekleştirilecektir. Bir yıl süreyle geçerli olacak sözleşme gereği, AFSÜ öğretim görevlileri, idari personeli ve öğrencileri kurum kimliklerini gönderilerinin kabul anında ibraz etmek kaydıyla sözleşmenin sunduğu fiyat indiriminden yararlanabilecektir.

 

 Anlaşma imza merasimine, Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi (AFSÜ) İdari ve Mali İşler Daire Başkanı Ali ÖZSOY ile PTT Pazarlama Müdürü Ömer TEKİK  de hazır bulundu.

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: AFSÜ, PTT, İLE, KARGO, SÖZLEŞMESİ, İMZALADI, ,
Haber Videosu
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Özlü Sözler
Köpeklerin dudakları değdi diye deniz kirlenmez…


Mevlana
Anketler
Afyon'a Raylı sitem yapılmalı mı ?
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Arşiv
Haber Yazılımı