Haber Detayı
06 Kasım 2019 - Çarşamba 12:25
 
Afjet Afyonspor Kulubü açıklama yaptı, devretmeye hazırız !!
Afjet Afyonspor kulubü Sosyal medya , gerekse yazılı basında bazı kişilerin takımımıza zarar verecek şekilde yorumlar yaptığı görülmesi nedeni ile açıklama yaptı
SPOR Haberi


2018 – 2019 Sezonu sonunda, büyük bir borç yükü ile küme düşen takımımızı sahipsiz bırakmamak adına; Şirketimiz Yönetim Kurulu Üyelerinin direktifleri ile Afjet Afyonspor Yönetimimiz oluşturulmuştur.

 

Geçen kısa süre zarfında, borç yükünün büyük bir bölümü ödenmek suretiyle mali yapı disiplin altına alınmıştır. Eldeki kısıtlı, imkânlarla transferler yapılarak takımımız oluşturulmuştur. Bugüne gelindiğinde; takımımız kendinden beş – altı kat fazla bütçeye sahip kulüplerle başa baş yarışmaktadır.

 


Bu bağlamda gerek sosyal medya gerekse yazılı basında bazı kişilerin takımımıza zarar verecek şekilde yorumlar yaptığı görülmektedir. Bu yorumların hassas süreçten geçen takımımız ve oyuncular üzerinde olumsuz etkiler yarattığı görülmektedir.
Kulübümüzün daha fazla zarar görmemesi için; haksız ve doğru bir temele dayanmayan eleştirilere cevap verilmeyecektir. Mevcut Yönetimimizden daha iyi yöneteceğini düşünenler var ise, yasal süreç dâhilindeki en kısa sürede Olağanüstü Genel Kurul kararı almak suretiyle Yönetimi devretmeye hazır olduğumuzu bildirir;

 

Kamuoyuna saygıyla duyururuz.

AFJET AFYONSPOR YÖNETİM KURULU

Kaynak: (AKH) - Afyon Kent Haber Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: afjet afyonspor, afyon haber, afyonhaber
Haber Videosu
Yorumlar
2.Lig Kırmızı Grup
Yazarlar
Bizim Gazete
Arşiv
Haber Yazılımı