İbrahim Yurdunuseven: 12 Eylül Darbesi Yıldönümü mesajı

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili, Hükümlü ve Tutuklu Hakları Alt Komisyonu Başkanı İbrahim Yurdunuseven 12 Eylül Darbesi'nin yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.


İbrahim Yurdunuseven: 12 Eylül Darbesi Yıldönümü mesajı

Yurdunuseven  mesajında "Devletimiz artık yalnızca milletimiz için çalışıyor ve çarklar yalnızca millet için dönüyor." sözlerini kaydetti.

"Yakın tarihimizin kara lekelerinden biri olan 12 Eylül 1980 Darbesi'nin ardından tam 41 yılı geride bıraktık. Kendi iradesi ile demokratik bir toplumda yaşamak isteyen milletimize yapılan bu planlı ve destekli darbelerin acısını asla unutmadık ve unutmayacağız. Ancak Yüce Milletimizin teveccühleri ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde son 19 yılda yaptığımız işlerle etkisi bin yıl geçmeyecek denen darbelerin izini dahi bırakmadık. Yalnızca millet iradesiyle doğrudan seçilen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve onun liderliğindeki AK Partimiz ile yine milletimize yaşatılan bu darbelerin izlerini yok etmek için milletimizle omuz omuza mücadelemizi sürdüreceğiz. Artık hiç bir şekilde bu topraklarda darbeye ve darbe meraklılarına fırsat vermeyeceğiz. 15 Temmuz Hain Darbe Girişimi neticesinde yüce milletimizin hain darbecilere vermiş olduğu ders bir daha bu topraklarda vesayetin olamayacağının en güzel göstergesidir. Artık devir milletin devridir. Bizler aralıksız olarak milletimiz için çalışmayı sürdürüyoruz. Bugün geldiğimiz noktada, devletimizin çarkları yalnızca millet için çalışıyor." dedi.