EĞİTİM BİRİNCİ ÖNCELİĞİMİZ AEV TÜRKİYENİN MARKASI YAPACAĞIZ

Ak Parti Milletvekili Orman ve Su İşleri Bakanı Prof.Doktor Veysel Eroğlu,


EĞİTİM BİRİNCİ ÖNCELİĞİMİZ AEV TÜRKİYENİN MARKASI YAPACAĞIZ

Ak Parti Milletvekili Orman ve Su İşleri Bakanı Prof.Doktor Veysel Eroğlu,  AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, İl Genel Meclisi Başkanı Salih Sel, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, belediye ve meclis üyesi adayları ile parti üyeleri Afyon Eğitim Vakfını ziyaret etti.

 

Eroğlu, “Partimizin birinci önceliği eğitimdir. Eğitim kalitesini yükseltmek için elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz” dedi. Eroğlu, Afyon Eğitim Vakfı’nın öğrencilere katkısını gördüklerini ve takdirle karşıladıklarını söylediler.

 

EĞİTİM İÇİN HAYIR YAPANLARIN AMEL DEFTERLERİ KAPANMAZ

Eroğlu, hayırseverleri Afyon Eğitim Vakfına bağış yapmaya çağırarak, eğitim için hayır yapanların vefatından sonra da, yaptırılan okullarda öğrenim görenler olduğu sürece veya okumasına yardım edilen öğrencilerin ileride faydalı işler yaptığı sürece amel defterlerinin açık kalacağını belirtti.

BU ŞEHİRİN VAKFI OLAN AFYON EĞİTİM VAKFINA HER TÜRLÜ DESTEĞİ SAĞLAYACAĞIZ
 

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek de eğitime çok önem verdiklerini yineleyerek, AEV tarafından yapılanları memnuniyetle izlediklerini ve AEV Afyonkarahisar’ın değil Türkiye’nin markasını yapmak için her türlü desteği vereceklerini belirtti

 

AK PARTİ HEYETİ TOPLUCA AEV İÇİN SMS ATTI


Ziyarette bulunan heyet topluca “BAĞIŞ” yazarak “6703” e SMS atarak AEV’e bağışta bulundular ve tüm Afyonluları bağışa davet ettiler