CUMHURİYET BAŞSAVCISI ÖZEL’DEN VEDA ZİYARETİ

Adana Cumhuriyet Başsavcılığı’na atanması dolayısıyla şehirden ayrılacak olan Afyonkarahisar Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Özel, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’na veda ziyaretinde bulundu.


CUMHURİYET BAŞSAVCISI ÖZEL’DEN VEDA ZİYARETİ

Hâkimler ve Savcılar Kurulu’nun Temmuz Kararnamesi ile Adana Cumhuriyet Başsavcı Vekilliği’ne atanan Afyonkarahisar Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Özel, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nı (ATSO) ziyaret etti. Özel, ziyarette ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Gül ve ATSO Yönetim Kurulu Üyesi Hayrettin Güzbey ile sohbet etti.

 

“YENİ GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLERİZ”

 

Ziyarette konuşan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Özel’in Afyonkarahisar’a yaptığı hizmetler dolayısıyla teşekkür etti. Serteser, “Sayın Başsavcımız veda ziyaretine geldi; ama dostluğumuz ve irtibatımız devam edecek. En zor dönemlerde görev yaptı. Dolayısıyla kendisine bu konuda çok teşekkür ediyoruz. Bu süre zarfında hassasiyete çok dikkat etti. Bu da tabii ekonomimizi de ilgilendiren bir konu. Bu zor dönemde Afyon’da yaptığı görev dolayısıyla kendisine teşekkür ediyoruz. Yeni görevinde de başarılar diliyoruz” dedi.

 

EKONOMİK ZAFER VURGUSU

 

Afyonkarahisar Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Özel de “Böyle anlamlı bir günde, Zafer Haftası’nda, ülkemizin geleceği adına ekonomik zaferlerin mimarı olabilecek bir STK bünyesinde ağırlanmaktan büyük onur duyduğumu paylaşmak isterim. Yaklaşık bir yıldır Afyon’a, Afyonlulara hizmet etmenin onurunu yaşıyoruz. Afyonlular’a layık olan adli hizmeti sunabildiysek, bu sunumda bize katkı sağlayan Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile tüm STK’lara teşekkür ederim. Vatandaşımızın sığınma limanları olan Adliye’yi eğer vatandaşlarımıza açabildiysek, onların sorunlarını rahatlıkla anlatabileceği zemini oluşturabildiysek buradaki temsil boyutunu layıkıyla yerine getirmiş oluruz” ifadelerini kullandı.