Haber Detayı
22 Haziran 2016 - Çarşamba 12:49
 
Vali Aziz Yıldırım Hayırlı Olsun Ziyaretlerini Kabul Etti.
Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Abdulkadir Konak, İşadamı Süleyman Kırlıoğlu, Tınaztepe Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Karakol ile ilimizde basın sektöründe faaliyet gösteren Gazete, radyo ve internet haber siteleri yöneticileri hazır bulundular.
DİĞER Haberi


Gün içerisindeki hayırlı olsun ziyaretleri kapsamında Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Abdulkadir Konak ve beraberindekileri makamında kabul eden Valimiz Aziz Yıldırım, halkımızın nabzını tutan ve Afyonkarahisar’daki ticaretin önemli aktörlerinden olan esnaflarımızın temsilcisi Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Abdulkadir Konak ve beraberindeki konukları makamda ağırlamaktan mutluluk duyduğunu belirtti. Her fırsatta esnaflarımızla bir araya geleceğini belirten Valimiz Yıldırım, tüm esnaflarımıza hayırlı işler ve bol kazançlar temennisinde bulundu.
 
Nazik karşılamalarından duyduğu memnuniyeti ifade eden Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Abdulkadir Konak, Valimiz Aziz Yıldırım’a İlimizdeki Valilik görevinde başarılar dilerken, yeni görevinin ilimize ve kendisine hayırlı olması temennisinde bulundu.
 
Valimiz  Aziz Yıldırım İşadamı Süleyman Kırlıoğlu ile Tınaztepe Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Karakol’u makamında kabul etti. Valimiz Aziz Yıldırım’ın gün içerisindeki son ziyaretçileri ilimizde basın sektöründe faaliyet gösteren Gazete, radyo ve internet haber siteleri yöneticileri oldu. Kocatepe Gazetesi sahibi Sezer  Küçükkurt ve gazete çalışanları, Afyonkarahisar İnternet Habercileri Derneği Başkanı İsmail Ögeday ve yönetim kurulu üyeleri, Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fatma Akar ve radyo çalışanları, Manşet Haber internet sitesi İmtiyaz sahibi Mustafa Dağhan Valimiz Aziz Yıldırım’a  yeni görevinin hayırlı uğurlu olması temennisinde bulunurken, Valimiz Yıldırım’da nazik ziyaretlerinden dolayı tüm misafirlerine ayrı ayrı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.
Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: Vali, Aziz, Yıldırım, Hayırlı, Olsun, Ziyaretlerini, Kabul, Etti.,
Haber Videosu
Yorumlar
2.Lig Kırmızı Grup
Yazarlar
Bizim Gazete
Arşiv
Haber Yazılımı