Reklam
Reklam

Yatırım Uzmanı Ahmet Yüzer'den Kurban Bayramı mesajı

Yatırım Uzmanı Ahmet Yüzer, Dargınlıkların, küslüklerin unutulduğu ve bireysel sevinçlerin müşterek mutluluklara dönüştüğü bu müstesna bayram günleri, daha çok kucaklaşmak ve kaynaşmak için önemli birer fırsattır" ifadesini kullandı.

Yatırım Uzmanı Ahmet Yüzer'den Kurban Bayramı mesajı
02 Ağustos 2020 - 14:11

Yatırım Uzmanı Yüzer , Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, Türk milletinin ve İslam aleminin bayramını kutladı.

Yapılan tüm İbadetlerin kabul olmasını dileyen Yüzer , bayramın her haneye neşe getirmesini temenni etti.

Bayramların toplumsal birlikteliğin yaşandığı mübarek günler olduğunu ibelirten Ahmet Yüzer mesajında şu görüşlere yer verdi:

Toplumsal birlikteliğin samimiyetle yaşandığı, ortak değerlerimizin hatırlandığı bir Kurban Bayramı'na daha ulaşmanın huzurunu hep birlikte yaşıyoruz. Küskün ve dargınları barıştıran, umutları yeşerten tüm İslam alemini kaynaştıran ve bütünleştiren bayramlar, sosyal huzurumuzu da pekiştiren manevi değeri yüksek olan anlamlı günlerimizdir. 

Dargınlıkların, küslüklerin unutulduğu ve bireysel sevinçlerin müşterek mutluluklara dönüştüğü bu müstesna bayram günleri, daha çok kucaklaşmak ve kaynaşmak için önemli birer fırsattır. Bu bağlamda bütün kırgınlıklarımızı ve dargınlıklarımızı unutarak kardeşçe kucaklaşmalı ve bayram sevincini hep beraber yaşamalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle bütün islam aleminin ve iş ortaklarımızın Kurban Bayramlarını tebrik ediyor, bu bayramın bütün insanlığın barış ve huzuruna vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.” dedi


YORUMLAR

  • 0 Yorum