Yazı Detayı
25 Haziran 2016 - Cumartesi 19:26
 
Kahır, Türklerle Uğraşanların Akıbetidir
Hüseyin Öztürk
 
 

Kahır, Türklerle Uğraşanların Akıbetidir

 

Geçmişte bu topraklarda veya herhangi bir dünya coğrafyasında yaşayan aziz ve kutsal atalarımızın, bu topraklarda hüküm sürecek Türk Milletinin istikbaline yönelik duaları sayesinde ayakta duruyoruz...

 

İçimizdeki bazı soysuz kişi ve kuruluşlar da dahil; Şimdiye kadar Türkiye ve Türkler ile uğraşanlara bir bakın! Hepsi de rezil rüsvan halde alaşağı oldu. Türkiye ve Türk düşmanlığı, onlara derin bir acı, elim bir hayal kırıklığından başka bir şey vermedi. "Göklerden inen karar..."a karşı ne yapsalar çaresiz kalmaktı onların kaderiydi sanki.

 

Mesela geçtiğimiz günlerde acılar içinde ölen Yaşar N. ÖZTÜRK'e bakın! Son yıllarda Türklerle, İslam'la ve Müslümanlar'la hiç kimse bu kadar çekişme içine girmemişti. Kur'an-ı Kerim'i, namazı, orucu..vs. tüm dini unsur ve ibadetleri kafasına göre yorumlayarak, nice insanların yoldan çıkmasına vesile olmuş birisiydi. Bugün hiç kimse kalkıp diyemez ki; " Ben Yaşar N. ÖZTÜRK sayesinde Müslüman oldum, başımı örttüm, namaz kıldım..." Diyemez de zaten. Çünkü Yaşar N. ÖZTÜRK asla gerçek bir din alimi olmadı. Peki kim sahiplendi kendisini? Sadece sol kesimler... Yaşar N. ÖZTÜRK' ten geriye kalan bir yığın yalan, dolan ve hakaret! O yüzden değerli milletim, İstikbale yönelik ye's ve karamsarlıklardan uzak duralım.

 

Biz adalet için, huzur ve barış için, hayır için yaşayalım. Allah'ın izni ve rızasıyla, Ay-Yıldızlı bu kervan mahşere kadar yolundan sapmayacaktır. Belki yavaşlatılabilir ama asla saptırılmayacaktır. Avrupalıların dediği gibi; Tarihten Türkleri çıkarırsanız, ortada tarih diye bir şey kalmayacaktır. İstikbal için de bu hakikat böyledir; Bugün eğer Türkleri siyaset sahnesinden silmeye kalkarsanız, O lahza dünyanın tavanı düşer, Önünüzde gelecek diye bir şey kalmaz. Çünkü Türkler, Dünya için bir teminâttır.

 

Mazlumların, Adâletin, Hoşgörünün, Barışın, Ve İSLAM'in teminâtıdır. Her ne kadar, uyku sersemi olsalar dahi.

 

Kalın sağlıcakla...

 
Etiketler: Kahır,, Türklerle, Uğraşanların, Akıbetidir,
Yorumlar
Bizim Gazete
2.Lig Beyaz Grup
Afyon Nöbetçi Eczaneler
Afyonkarahisar Merkez Nöbetçi Eczaneleri
Anketler
Afyon Voleybol takımı Efeler ligine çıkarmı ?
Arşiv
Haber Yazılımı