Haber Detayı
29 Mart 2017 - Çarşamba 23:50
 
SALİH SEL KANDİL MESAJI YAYINLADI
Üç ayların başlangıcı, Ramazan Ayı'nın habercisi olan Regâib Kandili Kandili'ni sevgi, hoşgörü ve yardımlaşma duygularını daha ön planda tutulmalıdır.
GÜNDEM Haberi


Üç ayların başlangıcı, Ramazan Ayı'nın habercisi olan Regâib Kandili Kandili'ni sevgi, hoşgörü ve yardımlaşma duygularını daha ön planda tutulmalıdır.

 

Rahmet ve merhamet kapılarının ardına kadar açıldığı, günahların bağışlanması için el açıp dua edenlerin dualarının kabul olduğu, manevi havası çok yüksek, feyzin, bereketin ve güzelliklerin yoğun olarak yaşandığı, yardımlaşma ve dayanışma duygularının en yüksek seviyeye ulaştığı bir zaman dilimi olan üç aylara girmiş bulunuyoruz. İdrak edeceğimiz Regâib Kandilinin; sevgi, saygı ve hoşgörü ortamının oluşmasına, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızın daha da pekişmesine, insani ve ahlaki meziyetlerimizin yeniden yeşermesine vesile olacağına inanıyorum. Herkesin rahmet ve mağfiret kapılarının açıldığı bu müstesna gecelerin bereketinden en güzel şekilde yararlanmasını Allah'tan niyaz ediyorum.

 

Bu duygularla tüm İslam Aleminin Regaip Kandili'ni tebrik ediyor, bu mübarek gecenin ülkemiz ve tüm insanlık aleminin mutluluk ve huzuruna vesile olmasını temenni ediyorum.

                                                                                                

                                                                                                     

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: SALİH, SEL, KANDİL, MESAJI, YAYINLADI, ,
Haber Videosu
Yorumlar
2.Lig Beyaz Grup
Yazarlar
Bizim Gazete
Arşiv
Haber Yazılımı