Haber Detayı
13 Kasım 2019 - Çarşamba 10:41
 
Protokol imzalandı.. Kamerun'a Şuhut Kur'an Kursu açılacak
Kamerun’da ağır şartlar altında Kur’an-ı Kerim öğrenmeye çalışan çocuklara Kur’an Kursu yapılması için protokol imzalandı
BELEDİYELER Haberi


Kamerun’da ağır şartlar altında Kur’an-ı Kerim öğrenmeye çalışan çocuklara Kur’an Kursu yapılması için Şuhut Belediyesi,Şuhut Dosteli Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ve Deniz Feneri Yard.ve Day. Derneği Afyonkarahisar Temsilciliği arasında protokol imzalandı. Gerçekleşen İmza törenine Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, Şuhut Dosteli Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Muharrem Yeğenoğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerinin yanı sıra Derneği ve Deniz Feneri Yard.ve Day. Derneği Afyonkarahisar Temsilciliği temsilcileride katıldı.

 

Gerçekleşen İmza töreninden sonra konuşan Şuhut belediye başkanı Recep Bozkurt” Kamerun’un özellikle kuzeyinde Kur’an eğitimi çok yaygın olmak ile beraber imkansızlıklar eğitimi zorlaştırıyor.Bizde Şuhutlular olarak Kamerun’a isminin Şuhut Kur’an Kursu olarak yapılacağı Kur’an Kursu yapılması için protokol imzaladık.Rabbim hayırlı uğurlu etsin.Tez zamanda bağışların toplanıp inşaatına başlamayı ve açılışını yapmayı nasip  eylesin.Destek olan herkese şimdiden teşekkür ediyoruz”dedi.

Kaynak: (AKH) - Afyon Kent Haber Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: Protokol, imzalandı.., Kamerun'a, Şuhut, Kur'an, Kursu, açılacak, ,
Haber Videosu
Yorumlar
2.Lig Kırmızı Grup
Yazarlar
Bizim Gazete
Arşiv
Haber Yazılımı