Haber Detayı
23 Nisan 2017 - Pazar 13:02
 
MİRAÇ KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN !!!
Afyon Kent Haber Genel Yayın yönetmeni Mustafa ŞENGÜL , Miraç Kandili nedeniyle bir mesaj yayınladı. Şengül mesajında şu ifadelere yer verdi: “Milletimiz ile birlikte feyiz ve hikmetlerle dolu bir Miraç kandilini daha idrak etmenin huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz.
GÜNDEM Haberi


İnsanların gönlünü aydınlatan bu mübarek gün ve geceler, duaların Yüce Allah'a topyekûn arz edildiği, manevi değerlerin güçlendiği, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının pekiştiği, paylaşmanın, komşuluk ve akrabalık hukukunun arttığı müstesna zaman dilimleridir.

 

Ayrıca bu mübarek gün ve geceler dargınlıkları ve kırgınlıkları geride bırakarak, kucaklaşmak, kaynaşmak, bir ve beraber olmak için güzel fırsatlar sunmaktadır. Bu geceleri fırsat bilerek birlik, beraberlik ve kardeşliğimizi daima güçlendirmeli, koruyarak muhafaza etmeliyiz.

 

Bu duygu ve düşüncelerle tüm vatandaşlarımızın ve takipçilerimizin Miraç Kandilini en kalbi duygularımla tebrik eder, bu kutlu gecenin bütün İslam Âleminin birlik, dirlik ve beraberliğine ve insanlığın hidayetine vesile olmasını Cenab-ı Hak'tan niyaz ediyorum.” dedi.

Afyon Kent Haber Medya Grubu

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: MİRAÇ, KANDİLİNİZ, MÜBAREK, OLSUN, !!!,
Haber Videosu
Yorumlar
2.Lig Beyaz Grup
Yazarlar
Bizim Gazete
Arşiv
Haber Yazılımı