Haber Detayı
21 Şubat 2019 - Perşembe 00:55
 
MEHMET TAYTAK İHSANİYE VE BELDELERİNDE
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak ve il yöneticileri ;
SİYASET Haberi


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak ve il yöneticileri İhsaniye belediye başkanı Şaban Çabuk, Kayıhan Belediye Başkanı Ömer Şahin, MHP Gazlıgöl Belediye Başkan adayı Mustafa Güngör, Yaylabağı Belediye Başkan adayı Ahmet Yıldırım ve Döğer Belediye Başkan Adayı Mehmet Demirel’in seçim bürolarını ziyaret ederek MHP’li başkan adaylarına destek verdiler.

 

TAYTAK: “ŞABAN ÇABUK İHSANİYE’NİN VİZYONUNU YÜKSELTMİŞTİR”

 

MHP Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet Kocacan, İl Yönetim Kurulu üyeleri Ahmet Kahveci, Doğan Şimşek, Recep Yaman ve Mustafa Gün’ün de katıldığı ziyaret programında ilk olarak İhsaniye Belediye Başkanı ve MHP İhsaniye Belediye Başkan adayı Şaban Çabuk’u ziyaret eden Taytak, Çabuk’un son 5 yılda İhsaniye İlçesinin çehresini değiştiren, vizyonunu yükselten ve İhsaniye’yi Afyonkarahisar ve bölge gündemine taşıyan başarılı bir belediye başkanı olması nedeniyle teşekkür etti. Taytak konuşmasında, “Şaban Çabuk başkanımız MHP’nin üretken belediyecilik felsefesini en iyi idrak etmiş, bu felsefe ile çok iyi hizmetler üretmiş bir başkanımız. Onun bu başarısı İhsaniye’nin bile sınırlarını aşmış durumda. Biz onunla ve ekibi ile onur duyuyoruz. İnşallah 31 Mart 2019 seçimlerinde İhsaniye halkımız da bu başarıyı ödüllendirerek hizmete ve üretmeye devam diyecektir” diyerek sözlerini tamamladı.

 

Taytak ve beraberindeki heyet daha sonra Yaylabağı, Gazlıgöl, Kayıhan ve Döğer’de adayları ziyaret ederek bu kasabalarda vatandaşlardan MHP adaylarına destek talep ettiler. 

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: MEHMET, TAYTAK, İHSANİYE, VE, BELDELERİNDE,
Haber Videosu
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Anketler
Afyon'a Raylı sitem yapılmalı mı ?
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Haber Yazılımı