Haber Detayı
22 Mart 2017 - Çarşamba 22:00
 
HUZUREVİ SAKİNLERİNDEN ZİYARET
Belediye Başkan Yardımcısı Ayfer Örten, 18-24 Mart tarihleri arasında kutlanan "Yaşlılara Saygı" haftası dolayısıyla Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi sakinlerini makamında kabul etti.
GÜNDEM Haberi


         Ziyarete Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Alper Sezer, Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Sabri Çelikkaya ve huzurevi sakinleri katıldı. Görüş alışverişlerinin yapıldığı ziyarette Başkan Yardımcısı Ayfer Örten,  konuklarıyla yakından ilgilendi.  Ziyarette Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Alper Sezer, Afyonkarahisar Belediyesi’ni ihtiyaçlarının karşılama noktasında bu güne kadar her zaman yanlarında htiklerin ifade etti. Alper Sezer, Yaşlılar Haftası kapsamında düzenlenecek etkinlikler hakkında Başkan Yardımcısı Ayfer Örten’e bilgi verdi.

           Belediye Başkan Yardımcısı Ayfer Örten ise yaşlılarımızın yanı sıra Müdürlük bünyesinde bulunan diğer kurumlara Belediye imkanları doğrultusunda her türlü hizmeti sunmanın gayreti içerisinde olduklarını söyleyerek Başkan Çoban’ın bu konu üzerine titizlikle durduğunu ifade etti.  ‘Hepimiz bir gün yaşlanacağız’ diyen Başkan Yardımcısı Örten; “Sizler bizim baş tacımızsınız. Gelenek ve göreneklerimize göre yaşlılarımıza hürmet ve saygıda kusur etmeyen bir milletiz. Belediye olarak da yapılan her türlü etkinlikte özellikle sizlerden gelen taleplerin karşılanması noktasında Başkanımız çok hassas davranıyor. Bu vesileyle tekrar Yaşlılar Haftanızı kutluyorum” diye konuştu.

Yaşlılarımızın en değerli varlıklarımız olduğunu kaydeden Başkan Yardımcısı Örten, yaşlılara gösterilecek sevgi ve saygının yaşama güvenle bakmayı sağlayacağı gibi ve gelecekle ilgili olan kaygıları da azaltacağını sözlerine ekledi.

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: HUZUREVİ, SAKİNLERİNDEN, ZİYARET,
Haber Videosu
Yorumlar
2.Lig Beyaz Grup
Yazarlar
Bizim Gazete
Arşiv
Haber Yazılımı