Haber Detayı
18 Mart 2017 - Cumartesi 22:49
 
ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ İÇİN KOMUTANLARIN GÖZYAŞLARI
Afyonkarahisar Çay Karacören'de 18 Mart Çanakkale Şehitlerini anma programında Komutanlar duygusal anlar yaşadı.
GÜNDEM Haberi


Çay Karacaören Çok Programlı Anadolu Lisesi Konferas Salonunda düzenlenen programda, 18 Mart Çanakkale Şehitlerinden, Yozgat'lı Kınalı Hasanın hayatını anlatan sinevizyon gösterisinde yan yana oturan 2 Albay gözyaşlarına hakim olamadı.

18 Mart Çanakkale Şehitlerini anma programına katılım yoğun oldu. Çay Karacaören Çok Programlı Anadolu Lisesi Konferas Salonunda düzenlenen programa , Çay Kaymakamı Turan Erdoğan, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, Belde ve Belediye Başkanları , Şehit Aileleri ve yakınları, çok sayıda vatandaş katıldı. Dışarda yoğun kar yağışı ile başlayan Programda ,gelen katılım yoğun olunca salon almadı. Çoğu vatandaş ayakta izlerken çoğu vatandaş programı takip edemedi.

Öğrencilerin Çanakkale şehitlerinin anlatıldığı tiyatro gösterisi ve öğrencilerin okudukları şiiler büyük beyeni ve alkış aldı. Öğrencilerin içinden Simge Can Onuş'un okuduğu şiir salondaki her kezi ağlattı. Okul Müdür'ünün konuşmasının ardından Çanakkale şehitlerinden Kınalı Hasan'ın hayatının anlatıldığı sinevizyon gösterisinde duygusal anlar yaşandı. Programa katılan 2 Albay gözyaşlarına hakim olamadı.

HABER VE RESİMLER : AHMET UÇMAK ( A HABER AJANS )

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: ÇANAKKALE, ŞEHİTLERİ, İÇİN, KOMUTANLARIN, GÖZYAŞLARI,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar
Yorumlar
2.Lig Kırmızı Grup
Yazarlar
Bizim Gazete
Arşiv
Haber Yazılımı