Haber Detayı
16 Şubat 2019 - Cumartesi 01:27
 
Başkan Bozkurt'tan STK'lara ziyaret
Şuhut Belediye Başkanı Recep BOZKURT, ilçedeki sivil toplum kuruluşu başkanlarını ziyaret etti.
SİYASET Haberi


Başkan Bozkurt , Şuhut Türkiye Muharip Gaziler Derneği,Şuhut Muhtarlar Derneği,Şuhut Esnaf ve Sanatkarlar Odası,Şuhut Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi,Şuhut Şoförler ve Otomobilciler Odası ve son olarak Şuhut Ziraat Odasını ziyaret edip, ilçedeki sorunların çözümü noktasında fikir alışverişinde bulundu.

 

Gerçekleşen ziyaretlerde STK’lara verdikleri öneme değinen Başkan Bozkurt, ilçemizin sorunlarının çözümü noktasında STK’lar ile birlikte çalışmayı çok önemsediğini vurguladı. Bir ilçenin olmazsa olmazlarından birinin de sivil toplum kuruluşları olduğunu söyleyen Başkan Bozkurt, birlikte çalışarak her zaman ilçemizi daha üst seviyeye çıkarabileceklerini belirtti. Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, ziyaret ettiği tüm başkanları çalışmalarından dolayı tebrik edip, birlik ve beraberlik içerisinde çalışmanın her zaman başarı getireceğini vurguladı.

 

STK başkanları ise Başkan Bozkurt’a ilçemizin sorunlarının çözümü noktasında her zaman desteğini htiklerini söyleyerek, ilçemizi üst seviyelere çıkarmak için birlikte çalışmaya devam edeceklerini ifade etti. STK Başkanları gerçekleştirdiği ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dile getirerek Başkan Recep Bozkurt’a teşekkür etti.

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: Başkan Bozkurt'tan STK'lara ziyaret
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı