Haber Detayı
12 Mayıs 2017 - Cuma 14:21
 
AK PARTİ İL BAŞKANI YURDUNUSEVEN’DEN ANNELER GÜNÜ MESAJI
YERYÜZÜNDE ŞÜPHESİZ EN KARŞILIKSIZ SEVGİ ANNE SEVGİSİDİR
YAŞAM Haberi


AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, tüm insanların varlık sebebi olan annelerin sevginin, şefkat ve merhametin kaynağı olduğunu belirtti. 

 

Yurdunuseven, Anneler Günü nedeniyle yaptığı yazılı açıklamada çocukların ve ailenin annelerin elinde şekillenip biçim kazandığını ifade ederek milletlerin annelerin ışıklarıyla ve güçleriyle aydınlandığını kaydetti. Yurdunuseven mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Gözlerimizi dünyaya açtığımız andan itibaren bizlere doğruluk, iyilik ve güzelliklerden yana yol gösteren annelerimizi sadece bu özel günde değil, hayatımızın her anında hatırlamalıyız. O şefkat kahramanlarına ilgimizi eksik etmeden, hak ettikleri sevgi ve saygıyı her zaman göstererek, mutlu ve huzurlu yaşamalarını sağlamak her evladın görevidir. Bizlere sundukları karşılıksız sevgi ve şefkat, bizleri topluma faydalı bireyler olarak yetiştirmek için sarf ettikleri çaba, dünyada yeri doldurulmayacak en önemli fedakarlık örneğidir. Yeryüzünde şüphesiz en karşılıksız sevgi anne sevgisidir. Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün söylediği gibi 'Dünyada hiçbir milletin kadını 'Ben Anadolu kadınından daha fazla çalıştım, milletimi kurtuluşa ve zafere götürmekte Anadolu kadını kadar hizmet gösterdim' diyemez. Bu milletin güçlü, köklü ve ebedi bir millet olmasını sağlayan annelerimizi bir kez daha saygı ve rahmetle anıyorum. Bugünümüzü, geleceğimizi inşa eden, memleketimizin ışığı ve aydınlığı annelerimizin Anneler Günü'nü kutluyor, saygı, hürmet ve şükranlarımla ellerinden öpüyorum.”

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: AK, PARTİ, İL, BAŞKANI, YURDUNUSEVEN’DEN, ANNELER, GÜNÜ, MESAJI,
Haber Videosu
Yorumlar
2.Lig Beyaz Grup
Yazarlar
Bizim Gazete
Arşiv
Haber Yazılımı