Haber Detayı
04 Nisan 2019 - Perşembe 15:48
 
AFYON GENÇLİK MERKEZİ YAVUZ SELİM İLKOKULUNDAKİ ÖĞRENCİLER İLE BULUŞTU
AFYONKARAHİSAR GENÇLİK MERKEZİ GÖNÜLLÜLÜK HAREKETİ KAPSAMINDAN YAVUZ SELİM İLKOKULUNDAKİ ÖĞRENCİLER İLE BULUŞTU
ÇOCUK Haberi


Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından, ’81 ilde yürütülen” Gençlerin İyilik ağacı ” adlı projesi Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Cumhuriyet Mahallesinde hizmet veren Afyonkarahisar Gençlik Merkezi tarafından ilimizde yürütülüyor.

 

Proje kapsamında 3 Nisan 2019 tarihinde Yavuz Selim İlkokulunda öğrenciler ile günübirlik faaliyetler gerçekleştirildi. Afyonkarahisar Gençlik Merkezi Gençlik liderleri, eğitmenleri ve gönüllü gençleri tarafından okul öğrencilerine, sokak oyunları,  palyaço etkinliği, yüz boyama, müzik dinletileri, zeka oyunları gibi çeşitli faaliyetler yapıldı. Temiz bir dünya temiz bir birey için ağız-diş bakımı, beden ve çevre temizliği ile farkındalık çalışmaları yapıldı. Genç Dönüşüm kapsamında ÖSYM sınavlarında toplanılan kalem setleri, dağıtılarak Gençlik ve Spor Bakanlığın şapka, tişört öğrencilere hediye edildi. Ayın gönüllülük hareketi olarak geniş katılımlı bir faaliyet yapıldı.

 

Faaliyette yer alan Gençlik Merkezi eğiticilerimize, gönüllü gençlere ve faaliyeti organize eden okul yönetimine teşekkür ederiz. Proje kapsamında gönüllü olmak isteyen gençlerimiz ve okullarında projenin uygulanmasını talep eden öğretmen ve idarecilerimiz Afyonkarahisar Gençlik Merkezi ile iletişime geçebilirler.

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: AFYON, GENÇLİK, MERKEZİ, YAVUZ, SELİM, İLKOKULUNDAKİ, ÖĞRENCİLER, İLE, BULUŞTU,
Haber Videosu
Yorumlar
Bizim Gazete
2.Lig Beyaz Grup
Afyon Nöbetçi Eczaneler
Afyonkarahisar Merkez Nöbetçi Eczaneleri
Anketler
Afyon Voleybol takımı Efeler ligine çıkarmı ?
Arşiv
Haber Yazılımı