Haber Detayı
22 Nisan 2017 - Cumartesi 00:59
 
AFYON ADLİYE SARAYI CİVARINDA TRAFİK SIKINTISI !!!
Afyonkarahisar Adliye Sarayı civarında yaşanan trafik sıkıntısı çözüm bekliyor
GÜNDEM Haberi


Afyonkarahisar'da hergün yüzlerce davanın görüldüğü Adliye Sarayında vatandaşlar Trafik sıkıntısı yaşıyor. Bir süre öncesinde Adliyenin dört bir yanının güvenlik nedeni ile dubalarla çevrilmesi trafiğide alt üst etmiş durumda.

 

Afyon Adliye Sarayı civarında gerçekleşen yoğun araç trafiği vatandaşlara zor anlar yaşatıyor. Adnan Menderes Bulvarından Zübeyde Hanım Caddesine girerek bu civara araç park etmek isteyenler vatandaşlar dubalar nedeni ile yolların daralmasının yanı sıra, zaten dar olan ara sokaklarda da park edilen araçlar yüzünden tek şeritten sağlanıyor. 

 

Tek şeritten yoluna devam etmek isteyen vatandaşlar ara sokaklarda Tek Yön tabelası olmaması nedeni ile başka araçlar ile tabiri caizse kafa kafaya geliyorlar. Vatandaşlar araçları ile geri istikamete yönelerek birbirlerine yol vermeye çalışıyorlar.  Bazı araç sahipleri arasında da yol verme yüzünden sıkıntılı anlar yaşanıyor. 

 

Vatandaşlar trafiğin yoğun olması sebebi ve dubaların yerleştirilmesi sonucu daralan yollara tabelalar konularak trafiğin tek şeritler halinde devam etmesini istiyorlar. www.afyonkenthaber.com  - Mustafa ŞENGÜL'ün Özel haberi 

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: AFYON, ADLİYE, SARAYI, CİVARINDA, TRAFİK, SIKINTISI, !!!,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
2.Lig Kırmızı Grup
Yazarlar
Bizim Gazete
Arşiv
Haber Yazılımı